Kategorie

ERGONOMICKÝ POLŠTÁŘEK PODKOVA

  • ERGONOMICKÝ POLŠTÁŘEK PODKOVA
  • ERGONOMICKÝ POLŠTÁŘEK PODKOVA

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-5501-225-5008

Barva: modrá
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:114CZK s DPH   138CZK
90CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Jedete na dlouhou cestu? Bojíte se, že vám neklidná jízda neumožní udržet si stabilní a pohodlnou polohu? Jste si jistí, že nebudete moci usnout a cestou se budete nekonečně nudit? S polštářkem do auta PODKOVA budou tyto obavy naprosto neopodstatněné.

 

Námi nabízený polštářek PODKOVA je nesmírně pohodlný a praktický výrobek, který zajišťuje výjimečné pohodlí během jízdy. Umožňuje pohodlné opření hlavy a podpírá ji během cesty. Zajišťuje ergonomickou, pohodlnou polohu a umožňuje usnout. Polštářek PODKOVA vám jistě zpříjemní cestu. Polštářky lze používat jak během dlouhé, tak i během krátké cesty. Obzvláště užitečné jsou ovšem pro osoby, které se vydávají na delší trasy - pro cestovatele v autokarech, vlacích a letadlech. Je profesionálně vyroben z přírodní, k pokožce příjemné bavlněné látky s antialergickou výplní. Má tvar podkovy, která obejme krk a tím také podepře hlavu uživatele. Umožňuje pohodlně se do něj položit a volně si opřít hlavu a zároveň udržovat stabilní polohu. Polštářek bezpečně podpírá krční obratle během brzdění nebo prudké jízdy. Zaručuje příjemnou, klidnou cestu. Barva polštářku je převážně modrá - v celé paletě odstínů (od světle blankytné po tmavě modrou). Zdobí ho jemný kostkovaný vzor v žluté a oranžové barvě. Uvnitř vozidla vypadají velmi dobře, oživí interiér automobilu tím, že kontrastují s obvykle klidným odstínem čalounění.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Reklamace na základě záruky je možná po dobu 2 let od data prodeje.

 

Materiál:
- 100 % bavlna (povlak)
- 100% polyester (výplň)

 

Přednosti výrobku:
- Zpříjemní cestu
- Umožňuje pohodlné opření hlavy během jízdy
- Zmírní únavu tím, že vám zajistí ergonomickou polohu
- Bezpečně podepírá krční obratle během brzdění nebo prudké jízdy
- Umožňuje usnout, zajišťuje pohodlnou polohu
- Je vyroben z pro pokožku příjemné bavlněné látky s antialergickou náplní
- Na krátké a dlouhé cesty

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi

Prohlédněte si také

   

Przymierz i odbierz produkt