Kategorie

OCHRANNÝ POTAH NA ZADNÍ SEDAČKU ORLANDO

  • OCHRANNÝ POTAH NA ZADNÍ SEDAČKU ORLANDO
  • OCHRANNÝ POTAH NA ZADNÍ SEDAČKU ORLANDO

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-3130-244-4010

Barva: čierna
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:444CZK s DPH
360CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

168CZK s DPH
138CZK bez DPH


222CZK s DPH
180CZK bez DPH


 

Spolehlivá ochrana! Vysoká kvalita! Super cena!

 

Ochranný potah ORLANDO pro převážení cestujících, psa nebo zavazadel na dvojitý sedačce automobilu skutečně ochrání sedačku před nečistotami a poškozeními všeho druhu. Skvěle si povede při převážení osob, které jezdí ve znečištěném pracovním oděvu. Potah se skvěle hodí také k převážení psa na zadní sedačce automobilu!!! Díky zipu všitému na správné místo je možné kdykoliv odkrýt zámky pásu a převážet dva cestující se zapnutými bezpečnostními pásy nebo jednoho pasažéra a psa, který může být také připoután do zámku bezpečnostního pásu pomocí bezpečnostního vodítka do auta.  Díky potahům ORLANDO si nemusíte dělat starosti o čalounění během převážení psa, osob v znečištěných pracovních oděvech, znečištěného nářadí nebo zavazadel na zadní sedačce auta. Potah je velmi užitečný v mnoha situacích a jeho funkčnost splní nejvyšší očekávání - všechny jeho funkce spojuje společný jmenovatel - SPOLEHLIVÁ OCHRANA.

Ochranný potah ORLANDO je nepromokavý a olejivzdorný. Je vyroben z nesmírně trvanlivé a vůči poškození odolné ekokůže. Zajistí úplnou ochranu čalounění! Díky správné konstrukci a dobré přilnavosti materiálu se na sedačce dobře rozloží. Povrch materiálu je na tolik velký, že ochrání celou zadní sedačku - nejen sedadlo a opěradlo, ale také boky, spodní část sedačky a opěrky hlavy. Potah se vyrábí v univerzální velikosti. Nečekejte! Zajistěte ochranu čalounění svého auta už nyní!

Potah se díky univerzální barevnosti hodí do interiéru každého automobilu a nesmírně prakticky se používá. Velká plocha materiálu, černá barva a, což je nejdůležitější, speciální vlastnosti materiálu zajišťují praktické používání po dlouhou dobu. Ekologický a ekonomický výrobek - opakovaně použitelný, velmi snadno se čistí. Velice snadno se nasazuje a stahuje. Po složení nezabere příliš místa, proto ho také můžete vždy nosit s sebou. Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Reklamace na základě záruky je možná po dobu 2 let od data prodeje.

 

Materiál: PVC
Námi nabízený produkt je vyroben z vysoce kvalitní, stálé, silné ekokůže. Tento materiál má mnoho ochranných vlastností, protože je
- Nepromokavý - nevsakuje tekutiny, což umožňuje zabránit veškerým skvrnám na čalounění
- Olejivzdorný - vlastnost důležitá pro automechaniky a zaměstnance servisů
- Odolný vůči pronikání pachů - materiál nevstřebává nepříjemné pachy, proto také budete moci v autě převážet prakticky všechno - to je velmi důležitá vlastnost, protože nepříjemné pachy se obvykle těžko odstraňují a dlouho přetrvávají.

 

Přednosti výrobku:
- Chrání čalounění před znečištěním a zničením
- Vyroben z nepromokavého a olejivzdorného materiálu
- Lze ho použít na sedačkách s bočními airbagy,
- Univerzální velikost se hodí na všechny standardní sedačky
- Dobrá přilnavost materiálu
- Upravený vzhled
- Snadná instalace
- Snadno se čistí
- Prakticky se převáží - po složení nezabere příliš mnoho místa

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt