Kategorie

PLACHTA NA AUTO MOBILE GARAGE PICK UP HARDTOP, D. 490-530 CM

  • PLACHTA NA AUTO MOBILE GARAGE PICK UP HARDTOP, D. 490-530 CM
  • PLACHTA NA AUTO MOBILE GARAGE PICK UP HARDTOP, D. 490-530 CM

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-4128-248-3020

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:1441CZK s DPH
1171CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Voděodolná a paropropustná ochranná plachta na auto Mobile Garage na automobily typu Pick Up s nástavbou nákladní části.


Ušitá z nepromokavé paropropustné membrány a nesnadno promokavých, velmi dobře páru propouštějících látek zajišťuje správný oběh vzduchu uvnitř plachty. Uchovává si téměř úplnou těsnost, zároveň zabraňuje hromadění vlhkosti uvnitř plachty. Dobře se přizpůsobí vozidlu. Díky své konstrukci a zvláštním vlastnostem efektivně chrání celé auto (společně s dolními částmi) před nepříznivým vlivem prostředí. Je odolná vůči působení UV záření. Chrání před deštěm, sněhem, námrazou, větrem, pylem rostlin, listy, šťávami ze stromů, ptačími exkrementy. Zabraňuje blednutí, zmatnění laku a chromovaných dílů. Chrání před většinou poškrábání. Omezuje korozi. Díky silnému připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem zaručuje bezpečnost dokonce i v případě silných nárazů větru. Velmi snadno se nasazuje a sundává a po složení nezabere příliš místa. Z vnitřní strany plachty je materiál hladký, bezpečný pro karosérii a jiné části vozidla - nezpůsobuje poškrábání. Je zhotovena v šedé barvě - tlumené a praktické. Středem probíhá nápis představující název a logo firmy a název materiálu. Mobile Garage je vícesezónní výrobek, který vám bude sloužit po mnoho let. Poskytnuta až do 30-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

Montážní návod: Plachtu nasaďte na auto bílou stranou středového pásu dovnitř, následně velmi silně zatáhněte lanko stahovacího lemu a příslušně ho zavažte podle návodu na obalu. Jen správné zašněrování plachty zajistí odolnost vázání a tím i bezpečnost vašeho auta.

 

Materiál:
- třívrstvá MEMBRÁNA 
- textilie SPUNBOND

 

Rozměry:

Délka: 490-530cm
Výška: 150-160cm
Šířka: (na masce 180) 148

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 30 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 30 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt