Kategorie

Potah Tailor Made, Partner furgon 2 - s dvěma oddělenými sedadly

  • Potah Tailor Made, Partner furgon 2 - s dvěma oddělenými sedadly
  • Potah Tailor Made, Partner furgon 2 - s dvěma oddělenými sedadly

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-2022-233-4016

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:925CZK s DPH
750CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Pohodlí a bezpečí a především ideální přizpůsobení!

 

Potahy na míru TAILOR MADE byly vyrobeny z vysoce kvalitního čalounického materiálu, což ve spojení s pečlivým dokončením i těch nejmenších detailů uspokojí dokonce i ty nejnáročnější zákazníky. Díky vhodné konstrukci potahy dobře přiléhají k sedačkám a to, že je z vnitřní strany celý materiál potažen hoření zpomalující PUR pěnou zabraňuje jejich posunu. Potahy mají atest PIMOT, což znamená, že při výrobě potahů byla použita technologie bezpečného švu, který se roztrhne během vystřelení bočních airbagů, to znamená, že je bez obav můžete používat na sedačkách vybavených airbagy. Na výrobek se vztahuje 24měsíční písemná záruka. Profesionální provedení z vysoce kvalitních materiálů zaručuje dlouhý čas používání.

Nabídka cílí na majitele tohoto konkrétního modelu automobilu, kteří se chtějí postarat o interiér svých vozidel a dodat jim šik a eleganci. Autopotahy TAILOR MADE velmi dobře chrání původní čalounění auta před prodřením a zničením a vkusný, klasický styl vyvolává pozitivní estetické vjemy. Sladěná barevnost - černá s jemnou šedou texturou ve středu potahu ideálně zapadne do interiéru každého automobilu. Díky vhodné prostorové konstrukci a jejich konkrétnímu přizpůsobení Vašemu autu se potahy skvěle přizpůsobí sedačkám. Materiál k sedačce ideálně přiléhá, nahradí její vlastní čalounění.

Potahy mají nezbytné, uzavíratelné otvory, které umožňují jejich natažení bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy a zhotovovat další otvory. Sada je vybavena speciálními plastovými sponami, do materiálu jsou všitá připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci. Potahy lze bez obav prát na 40° - podle pokynů na štítku. Výrobek renomované firmy Kegel-Błażusiak, největšího výrobce a exportéra v odvětví autopotahů a pracovních oděvů. Vyrobeno v Polsku, především z polských surovin, za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie. Nákupem potahů Kegel-Błażusiak podporujete polskou ekonomiku a chráníte polská pracovní místa a také máte jistotu, že si kupujete výrobek nejvyšší kvality.

 

Materiál:
100 % polyester
PUR pěna

 

Barva:
černá

 

Složení balení:
Potahy v dvojosobové verzi/2 persons s dvěma oddělenými sedadly

 

Přednosti výrobku:
- Spolehlivé provedení z vysoce kvalitního, silného čalounického materiálu.
- Dobrá přilnavost materiálu, celek je potažen PUR pěnou.
- Velmi dobré přizpůsobení potahů sedačkám nahrazující originální čalounění.
- Sladěná barevnost - černá s jemnou šedou texturou ideálně zapadne do interiéru .
- Uzpůsobené pro sedačky vybavené bočními airbagy, potvrzeno certifikátem PIMOT.
- Záruka 24 měsíců, která se počítá ode dne nákupu.
- Snadná montáž.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt