Kategorie

STÍNÍCÍ A PROTIDEŠŤOVÁ PLACHTA SILVER GARAGE hatchback, d. 355-380 cm

  • STÍNÍCÍ A PROTIDEŠŤOVÁ PLACHTA SILVER GARAGE hatchback, d. 355-380 cm
  • STÍNÍCÍ A PROTIDEŠŤOVÁ PLACHTA SILVER GARAGE hatchback, d. 355-380 cm

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-4425-243-0210

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:600CZK s DPH   1249CZK
486CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Velikost:

Délka: 355-380 cm
Výška: 136 cm

Obvod: 1056 cm

*Při výběru plachty doporučujeme řídit se především tvarem a délkou auta. Nápovědou je fotografie zachycující tvar auta, na který se hodí potah - porovnejte tvar svého auta s fotografií výrobku. Dalším krokem je změření vašeho auta, obzvláště se zaměřte na jeho délku. Podstatným rozměrem je obvod auta, který se měří ve výšce nárazníku. Obvod auta nemůže překračovat rozměr uvedený v popisu plachty - musí být o něco menší nebo stejný. Textilní materiál, z něhož je plachta vyrobena, se přizpůsobí jak o něco menšímu, tak i většímu autu podobného tvaru, s rozměry nepřekračujícímu výše uvedený obvod.


Stínící a protidešťová plachta SILVER GARAGE -
- Ochrana celého automobilu jak v létě, tak v zimě.

 

Vysoce kvalitní potah SILVER GARAGE je celoroční výrobek, který efektivně ochrání celé auto před nepříznivým vlivem prostředí. V létě efektivně ochrání interiér vozidla a karosérii před nadměrným zahřátím slunce a před jeho ničivými účinky. Byla vyrobena z inovativního, silného, stálého, metalizovaného materiálu odrážejícího většinu UV záření a ovlivňujícího tepelné vlastnosti. Automobil zaparkovaný na plném slunci s nandanou plachtou SILVER GARAGE bude chladný, jako by byl zaparkován ve stínu. V zimě naopak automobil přikrytý plachtou SILVER GARAGE až tak rychle nevychladne. V zimě plachta ochrání auto také před námrazou, sněhem, přízemními mrazíky. Na podzim a na jaře chrání před šťávami ze stromů, ptačími exkrementy a usazujícím se prachem. Plachta je nepromokavá, automobil tak během deště zůstane zcela suchý. Plachta vznikla s ohledem na majitele aut, kteří nemají možnost garážování a nechávají své auto déle pod širým nebem.

Plachta SILVER GARAGE chrání také před důlky koroze, blednutím, zmatněním a odlupováním laku a chromované díly. Chrání před většinou poškrábání. Vysoce kvalitní materiál, z něhož byla vyrobena, je nesmírně pevný a silný, bude vám tedy sloužit po mnoho let. Materiál se skládá ze tří vrstev: vnitřní vrstva látky je spunbond, střední vrstva hliník a vnější vrstvu tvoří průhledná ochranná fólie. Materiál je zcela nepromokavý, naprosto těsný. Kromě toho je vybaven ventilačními otvory zakrytými před dešti, které zpod plachty odvádějí vlhkost.

Plachta SILVER GARAGE je dobře přizpůsobená, pevně připevněná s pomocí tradičního stahovacího lemu s lankem kolem celého auta, vyrobená ze silného a z vnitřní strany hladkého materiálu, díky tomu může být bezpečně používána dokonce i během nárazového větru. Snadno se nasazuje a stahuje. Po složení nezabere plachta příliš místa, proto ji můžete vždy vozit s sebou. Plachta SILVER GARAGE má stříbrnou barvu, která je nesmírně praktická a zároveň skvěle vypadá.

Výrobek firmy Kegel-Błażusiak, která je předním výrobcem a exportérem v odvětví autopotahů a pracovních oděvů. Vyrobena v Polsku, především z polských surovin, za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie. Léta zkušeností a čím dál dokonalejší sortiment se postaraly o to, že produkty této značky můžeme označit za nejlepší v Polsku.

Montážní návod: Nasaďte plachtu na čisté a suché auto, černou stranou dovnitř. Následně maximálně zatáhněte za lanko stahovacího lemu plachty a pevně ho zavažte. Z vnitřní strany znečištěnou plachtu nepoužívejte.

 

Reklamácia na právne chyby je možná po dobu 2 rokov odo dňa predaja.Materiál:
100% PP

 

Přednosti výrobku:
- Chrání celé vozidlo před ničivým působením UV záření
- Odráží většinu slunečních paprsků - je vyroben z inovativního metalizovaného materiálu
- Zabraňuje zahřívání vozidla v létě, velkému ochlazení v zimě
- Zabraňuje usazování námrazy a sněhu na karosérii
- Kryje kliky a zámky auta a chrání je tak před zamrznutím
- Nepřimrzá
- Chrání také před důlky koroze, blednutím, zmatněním a odlupováním laku a chromované díly
- Chrání před většinou poškrábání
- Je nepromokavá, chrání před deštěm
- Chrání před šťávami ze stromů, ptačími exkrementy a usazujícím se prachem
- Vícesezónní, celoroční výrobek - přizpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání
- Uzpůsobený
- Silně se drží vozidla.
- Snadná instalace
- Snadno se skladuje - nezabere příliš místa

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt