Kategorie

Autopotahy Apollo na zadní nedělenou sedačku

  • Autopotahy Apollo na zadní nedělenou sedačku
  • Autopotahy Apollo na zadní nedělenou sedačku

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1277-233-4014

Barva: čierna
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:834CZK s DPH   1025CZK
679CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

691CZK s DPH   858CZK
560CZK bez DPH


     

Vysoká kvalita za atraktivní cenu

 

Přizpůsobené potahy APOLLO – byly vytvořeny s ohledem na zákazníky, kteří si cení vysoké kvality výrobku a zaměřují se přitom na jeho cenu. Potahy APOLLO to je jak dobrá kvalita, tak i atraktivní cena. Jsou vyrobeny z originálních, vysoce kvalitních čalounických materiálů, které se vyrábějí pro velké automobilové koncerny a vyznačují se stálostí a vysokou odolností. Materiál je zespodu potažen silnou, až 6milimetrovou, polyuretanovou pěnou společně s doplňující vrstvou šifonu, díky čemuž potahy dobře přiléhají k autosedačkám a neposouvají se. Potahy Apollo přinášejí spojení vysoké funkčnosti s opravdu atraktivním vzhledem. Nejen že ochrání originální čalounění vašeho auta před prodřením, znečištěním nebo zničením, ale také zatraktivní interiér vašeho vozidla. Potahy se vyrábějí převážně v jednotné černé barvě. Střed potahu je pak grafitový (s jemným vzorkem). Tlumené, klasické kombinace barev se hodí do každého interiéru. Díky všem těmto vlastnostem budou potahy APOLLO vypadat uvnitř vašeho auta opravdu skvěle. Potahy Apollo navíc zajišťují pohodlné používání, protože jsou zespodu potaženy silnou pěnou, můžete se na nich pohodlně usadit. Poskytovaná záruka až 25 mesiacov vám dá istotu, že si kupujete výrobok najvyššej kvality.

Při výrobě potahů byl použit systém dělení zadní sedačky umožňující její složení bez nutnosti rozepínání potahu, její trvalé dělení a rozložení područky v střední části sedačky. Je tomu tak díky přídavným prvkům - krytí boků, které je s hlavní částí materiálu spojeno pomocí zipů. Sada je vybavena speciálními plastovými sponami, do látky jsou všita připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci. Potahy se vyznačují dlouhou životností, odolností vůči otěru a snadno se udržují. Lze je bez obav prát na 40°- podle pokynů na štítku.

Potahy na přední sedačky a na zadní sedačku prodáváme v oddělených obalech. Existuje ovšem možnost koupit si hned celou sadu. Výběr je na Vás. Díky tomuto řešení máte možnost výběru - koupit si hned celou sadu nebo pouze přední/zadní potahy, podle vašich preferencí. Naprostá opakovatelnost výroby těm nerozhodným zajišťuje možnost zkompletovat celek kdykoliv - bez obav, že se potahy z dalších výrobních šarží budou lišit svou barvou nebo druhem použitého materiálu.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Složení materiálu:
100% polyester 
PUR pěna

 

Barva:
černá+grafit

 

Balení obsahuje:
- 1 potah na sedadlo zadní sedačky
- 1 potah na opěradlo zadní sedačky
- 5 potahů na opěrky hlavy
- 4 připínací díly zakončující dělení zadní sedačky
- instalační spony

 

Přednosti výrobku:
- Dobře přizpůsobené - vyrobené s ohledem na konkrétní modely aut
- Ušité ze silné, stálé, odolné látky 
- Vyrobené ve vkusném, elegantním stylu
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců
- Snadná instalace s pomocí bezpečných plastových instalačních spon
- Snadná údržba - možnost praní na 40° 
- Dobře přiléhají k sedačce díky tomu, že jsou zespodu na vnitřní straně potaženy PUR pěnou
- Vyrobeny ve verzi LUX/EXTRA s elegantně lemovanými otvory pod opěrkami hlavy a všemi bezpečnostními pásy (také třetím, středovým) a zámky pásů a také se systémem kryjícím boky dělené zadní sedačky (Dividable System).

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt