Kategorie

Autopotahy ARES na zadní nedělenou sedačku

  • Autopotahy ARES na zadní nedělenou sedačku
  • Autopotahy ARES na zadní nedělenou sedačku

Výrobce: Kegel-Błażusiak
Kód výrobku: 5-1253-217-4015

Barva: čierna
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:815CZK s DPH   1123CZK
664CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

640CZK s DPH   845CZK
519CZK bez DPH


     

Pohodlí a bezpečí zaručeny!

 

Přizpůsobené potahy ARES byly vyrobeny z vysoce kvalitní žakárové látky, což ve spojení s pečlivostí provedení i těch nejmenších detailů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Díky vhodné prostorové konstrukci potahy dobře přiléhají k sedačkám a to, že je z vnitřní strany celý materiál potažen hoření zpomalující PUR pěnou zabraňuje jejich posunu. Potahy ARES splňují nejvyšší odolnostní a bezpečnostní normy. Profesionální provedení z vysoce kvalitních materiálů zaručuje dlouhý čas používání. Nabídka cílí na majitele osobních automobilů, kteří se chtějí postarat o interiér svých vozidel a dodat jim šik a eleganci. Autopotahy ARES velmi dobře chrání původní čalounění auta před prodřením a zničením a vkusný, klasický styl vyvolává pozitivní estetické vjemy. Sladěná barevnost - černá s jemnou šedou texturou ideálně zapadne do interiéru každého automobilu. Materiál k sedačce ideálně přiléhá, nahradí její vlastní čalounění. Přesně z těch samých materiálů se vyrábějí originální potahy na sedačkách nových vozidel pro automobilky. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Při výrobě potahů byl použit systém dělení zadní sedačky umožňující její složení bez nutnosti rozepínání potahu, její trvalé dělení a rozložení područky v střední části sedačky. Je tomu tak díky přídavným prvkům - krytí boků, které je s hlavní částí materiálu spojeno pomocí zipů. Sada je vybavena speciálními plastovými sponami, do látky jsou všita připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci. Potahy se vyznačují dlouhou životností, odolností vůči otěru a snadno se udržují. Lze je bez obav prát na 40°- podle pokynů na štítku.

Potahy na přední sedačky a na zadní sedačku prodáváme v oddělených obalech. Existuje ovšem možnost koupit si hned celou sadu. Výběr je na Vás. Díky tomuto řešení máte možnost výběru - koupit si hned celou sadu nebo pouze přední/zadní potahy, podle vašich preferencí. Naprostá opakovatelnost výroby těm nerozhodným zajišťuje možnost zkompletovat celek kdykoliv - bez obav, že se potahy z dalších výrobních šarží budou lišit svou barvou nebo druhem použitého materiálu.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Složení materiálu:
100% polyester 
PUR pěna

 

Barva:
černá

 

Balení obsahuje:
- 1 potah na sedadlo zadní sedačky
- 1 potah na opěradlo zadní sedačky
- 5 potahů na opěrky hlavy
- 4 připínací díly zakončující dělení zadní sedačky
- instalační spony

 

Přednosti výrobku:
- Dobře přizpůsobené - vyrobené s ohledem na konkrétní modely aut
- Ušité ze silné, stálé, odolné látky 
- Vyrobené ve vkusném, elegantním stylu
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců
- Snadná instalace s pomocí bezpečných plastových instalačních spon
- Snadná údržba - možnost praní na 40° 
- Dobře přiléhají k sedačce díky tomu, že jsou zespodu na vnitřní straně potaženy PUR pěnou
- Vyrobeny ve verzi LUX/EXTRA s elegantně lemovanými otvory pod opěrkami hlavy a všemi bezpečnostními pásy (také třetím, středovým) a zámky pásů a také se systémem kryjícím boky dělené zadní sedačky (Dividable System). 

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt