Kategorie

Autopotahy Atlantic popelavá - sada

  • Autopotahy Atlantic popelavá - sada
  • Autopotahy Atlantic popelavá - sada

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1192-231-3020

Barva: popolavá
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:1332CZK s DPH
1083CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

1332CZK s DPH
1083CZK bez DPH


     

Potahy Atlantic - vytvořeny s ohledem na vás... proto, aby se postaraly o interiér vašeho auta!


Univerzální přizpůsobené potahy ATLANTIC – se sladěným stylem a vzorem - vhodné pro každou osobu, která touží, aby interiér jejího auta začal být elegantní a estetický. Potahy jsou přizpůsobeny konkrétním modelům aut. Z vnitřní strany jsou potaženy PUR pěnou, dobře přiléhají k autosedačkám. Díky použití bezpečných, atestovaných švů, nasazení potahů na sedačky ani v nejmenší míře nezpomaluje vystřelení bočních airbagů. Švy se v okamžiku vystřelení automaticky roztrhnou a účinnost jejich práce oficiálně potvrzuje certifikát PIMOT. Dokonalost spočívá v detailech. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Potahy ATLANTIC jsou nesmírně stálé a mají dlouhou životnost- jsou odolné proti prodření a roztržení. Chrání čalounění auta před znečištěním a zničením. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního velurového materiálu - uvnitř vozidla vypadají skvěle. Jisté části látky jsou jednotné, jiné zase, ty středové, jsou zdobené charakteristickým vzorkem „drobné rybky“. Potahy jsou vhodné pro každou osobu, která touží po tom, aby interiér jejího auta začal být elegantní a estetický a sedačky příjemné na dotyk.

Potahy ATLANTIC vyrábíme ve verzi dělený systém (Dividable-System) s možností složení dělené zadní sedačky, vysunutí područky. Na potahy se vztahuje záruka 24 měsíců. Potahy prodáváme v sadách - na přední sedačky a na zadní nedělenou sedačku. Potahy jsou určeny do nových modelů aut, které mají pět opěrek hlavy a třetí bezpečnostní pás vystupující z opěradla zadní nedělené sedačky. Otvory na všechny konstrukční prvky byly důkladně zhotoveny a olemovány. Střih potahů umožňuje jejich nasazení bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy. Díky úplnému uzavření potahů na sedačky je chráněna i zadní část sedaček. Instalace potahů je velice snadná a probíhá efektivně. Probíhá s pomocí speciálních instalačních spon a připevnění všitých do látky. Potahy se snadnou čistí, protože je lze prát v souladu s informací na štítku - na 40°.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Složení materiálu:
100% polyester 
PUR pěna

 

Barva:
popelavá

 

Složení balení:
- 1 potah na přední sedačku řidiče
- 1 potah na přední sedačku spolujezdce
- 1 potah na sedadlo zadní sedačky
- 1 potah na opěradlo zadní sedačky
- 5 potahů na opěrky hlavy
- montážní spony

 

Přednosti výrobku:
- Dobré přizpůsobení děleným a neděleným sedačkám
- Prodávají se jako sady
- Jsou vyrobeny ze silného, stálého, vysoce kvalitního materiálu
- Zespodu potaženy PUR pěnou, která zajišťuje dobrou přilnavost k čalounění
- Vyznačují se elegantním stylem
- Jsou uzpůsobeny pro sedačky vybavené bočními airbagy - bezpečnost potvrzuje certifikát PIMOT (certifikát Státního ústavu pro automobilismus)
- Zezadu uzavřené potahy na sedačky
- Uzpůsobené pro dělenou zadní sedačku
- Snadno se instalují
- Snadno se čistí
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt