Kategorie

Autopotahy Black Sea - sada

  • Autopotahy Black Sea - sada
  • Autopotahy Black Sea - sada

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1145-216-4014

Barva: čierna
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:986CZK s DPH   1206CZK
800CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Pohodlí, komfort a bezpečí zaručeny!


Univerzální přizpůsobené potahy BLACK SEA – vysoce kvalitní autopotahy - osvěží interiér vašeho auta, ochrání původní čalounění sedaček před zničením a kromě toho dodají vašemu vozidlu šik vzhled a eleganci, protože uvnitř vozidla vypadají skvěle. Potahy se dobře hodí pro vybrané skupiny modelů aut. Jsou vybaveny speciálními, atestovanými švy pro boční airbagy, které se v případě jejich vystřelení roztrhnou na správném místě - bezpečnost švu potvrzuje certifikát PIMOT. Většina materiálu je z vnitřní strany potažena PUR pěnou, která zabraňuje jejich posunu. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Potahy byly pečlivě navrženy a důkladně propracovány za zohlednění všech důležitých detailů konstrukce sedaček a nedělených sedaček konkrétních modelů automobilů. Přizpůsobené potahy byly vyrobeny z vysoce kvalitní žakárové látky, což ve spojení s pečlivostí provedení i těch nejmenších detailů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. BLACK SEA jsou velice odolné, spolehlivě provedené potahy třídy PREMIUM, které si zachovávají tmavou barevnou škálu a tradiční styl. Potah byl ušit z látky černé barvy - boky jsou jednobarevné, ve střední části je patrný zvlněný vzor. Takováto kombinace skvěle zapadne do interiéru vozidla.

Potahy BLACK SEA vyrábíme ve verzi dělený systém (Dividable-System) s možností složení dělené zadní sedačky, vysunutí područky. Na potahy se vztahuje záruka 24 měsíců. Potahy prodáváme v sadách - na přední sedačky a na zadní nedělenou sedačku. Potahy jsou určeny do nových modelů aut, které mají pět opěrek hlavy a třetí bezpečnostní pás vystupující z opěradla zadní nedělené sedačky. Otvory na všechny konstrukční prvky byly důkladně zhotoveny a olemovány. Střih potahů umožňuje jejich nasazení bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy. Díky úplnému uzavření potahů na sedačky je chráněna i zadní část sedaček. Instalace potahů je velice snadná a probíhá efektivně. Probíhá s pomocí speciálních instalačních spon a připevnění všitých do látky. Potahy se snadnou čistí, protože je lze prát v souladu s informací na štítku - na 40°.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Složení materiálu:
100% polyester 
PUR pěna

 

Barva:
černá

 

Složení balení:
- 1 potah na přední sedačku řidiče
- 1 potah na přední sedačku spolujezdce
- 1 potah na sedadlo zadní sedačky
- 1 potah na opěradlo zadní sedačky
- 5 potahů na opěrky hlavy
- montážní spony

 

Přednosti výrobku:
- Dobré přizpůsobení děleným a neděleným sedačkám
- Prodávají se jako sady
- Jsou vyrobeny ze silného, stálého, vysoce kvalitního materiálu
- Zespodu potaženy PUR pěnou, která zajišťuje dobrou přilnavost k čalounění
- Vyznačují se elegantním stylem
- Jsou uzpůsobeny pro sedačky vybavené bočními airbagy - bezpečnost potvrzuje certifikát PIMOT (certifikát Státního ústavu pro automobilismus)
- Zezadu uzavřené potahy na sedačky
- Uzpůsobené pro dělenou zadní sedačku
- Snadno se instalují
- Snadno se čistí
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt