Kategorie

Autopotahy Kronos - sada

  • Autopotahy Kronos - sada
  • Autopotahy Kronos - sada

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1206-227-3024

Barva: grafitová
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:1264CZK s DPH
1027CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Potahy Kronos - kvalita přímo z USA


Univerzální přizpůsobené potahy KRONOS – nesmírně pevné a odolné potahy vyrobené z látky produkované v USA, navíc na vnitřní straně potažené PUR pěnou, zajišťující dobrou přilnavost potahů k sedačkám auta. Potahy vznikly především s ohledem na nové modely aut, také ty s bočními airbagy. Díky použití bezpečných, atestovaných švů (certifikovaných PIMOT - Státním motoristickým ústavem) natažení potahů na sedačky ani v nejmenším nezpomaluje vystřelení bočních airbagů. Potahy byly pečlivě navrženy a všestranně testovány, proto se hodí na sedačky konkrétních aut. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Potahy s klasickým, dvoubarevným, grafitovo-popelavým, stylem - vhodné pro každou osobu, která touží, aby interiér jejího auta začal být elegantní a estetický. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního velurového materiálu, odolného vůči prodření a roztržení, uvnitř vozidla vypadají skvěle. Chrání čalounění auta před znečištěním a zničením. Při koupi našich výrobků máte jistotu, že získáte zboží vysoké kvality, které budete moci používat po dlouhá léta. Výrobek cílí na osoby, které touží zatraktivnit interiér svého vozidla za přitažlivě nízkou cenu.

Potahy KRONOS vyrábíme ve verzi dělený systém (Dividable-System) s možností složení dělené zadní sedačky, vysunutí područky. Na potahy se vztahuje záruka 24 měsíců. Potahy prodáváme v sadách - na přední sedačky a na zadní nedělenou sedačku. Potahy jsou určeny do nových modelů aut, které mají pět opěrek hlavy a třetí bezpečnostní pás vystupující z opěradla zadní nedělené sedačky. Otvory na všechny konstrukční prvky byly důkladně zhotoveny a olemovány. Střih potahů umožňuje jejich nasazení bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy. Díky úplnému uzavření potahů na sedačky je chráněna i zadní část sedaček. Instalace potahů je velice snadná a probíhá efektivně. Probíhá s pomocí speciálních instalačních spon a připevnění všitých do látky. Potahy se snadnou čistí, protože je lze prát v souladu s informací na štítku - na 40°.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Složení materiálu:
100% polyester 
PUR pěna

 

Barva:
grafitová

 

Složení balení:
- 1 potah na přední sedačku řidiče
- 1 potah na přední sedačku spolujezdce
- 1 potah na sedadlo zadní sedačky
- 1 potah na opěradlo zadní sedačky
- 5 potahů na opěrky hlavy
- montážní spony

 

Přednosti výrobku:
- Dobré přizpůsobení děleným a neděleným sedačkám
- Prodávají se jako sady
- Jsou vyrobeny ze silného, stálého, vysoce kvalitního materiálu
- Zespodu potaženy PUR pěnou, která zajišťuje dobrou přilnavost k čalounění
- Vyznačují se elegantním stylem
- Jsou uzpůsobeny pro sedačky vybavené bočními airbagy - bezpečnost potvrzuje certifikát PIMOT (certifikát Státního ústavu pro automobilismus)
- Zezadu uzavřené potahy na sedačky
- Uzpůsobené pro dělenou zadní sedačku
- Snadno se instalují
- Snadno se čistí
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt