Kategorie

Autopotahy PERUN na zadní nedělenou sedačku

  • Autopotahy PERUN na zadní nedělenou sedačku
  • Autopotahy PERUN na zadní nedělenou sedačku

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1246-238-4023

Barva: grafitová
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:782CZK s DPH   979CZK
637CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Vysoká kvalita a bezpečí!

 

Přizpůsobené potahy PERUN to je nesmírně elegantní krytí sedaček osobních automobilů navržené profesionály z nejkvalitnějších materiálů. Velice stálý, silný, hoření zpomalující čalounický materiál z USA a z Polska, navíc z vnitřní strany potažený pěnou, zajišťuje dobrou přilnavost potahů a dobře se přizpůsobuje sedačkám, přičemž nahrazuje jejich originální čalounění. Materiál, z něhož jsou potahy vyrobeny, je velice stálý a odolný a především zpomaluje hoření. Materiál tohoto typu často používají automobilové koncerny k výrobě čalounění „exkluzivnějších“ sedaček. Příjemná textura vysoce kvalitní velurové látky zachovávající si klasickou, grafitovou barevnost s jemným béžovým vzorem se hodí do interiéru téměř každého automobilu. Funkčnost jde ruku v ruce se skvělým vzhledem. Elegantní vzhled ve spojení s nesmírně profesionální povrchovou úpravou nadchne každého. Potahy PERUN se trefí dokonce i do nejrafinovanějšího vkusu velmi náročných zákazníků. Dodají vnitřku auta šik vzhled a eleganci a ochrání čalounění před nečistotami veškerého druhu a před většinou poškození. Při koupi našich potahů máte jistotu, že získáte zboží nejvyšší úrovně, které budete moci používat po dlouhá léta. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Při výrobě potahů byl použit systém dělení zadní sedačky umožňující její složení bez nutnosti rozepínání potahu, její trvalé dělení a rozložení područky v střední části sedačky. Je tomu tak díky přídavným prvkům - krytí boků, které je s hlavní částí materiálu spojeno pomocí zipů. Sada je vybavena speciálními plastovými sponami, do látky jsou všita připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci. Potahy se vyznačují dlouhou životností, odolností vůči otěru a snadno se udržují. Lze je bez obav prát na 40°- podle pokynů na štítku.

Potahy na přední sedačky a na zadní sedačku prodáváme v oddělených obalech. Existuje ovšem možnost koupit si hned celou sadu. Výběr je na Vás. Díky tomuto řešení máte možnost výběru - koupit si hned celou sadu nebo pouze přední/zadní potahy, podle vašich preferencí. Naprostá opakovatelnost výroby těm nerozhodným zajišťuje možnost zkompletovat celek kdykoliv - bez obav, že se potahy z dalších výrobních šarží budou lišit svou barvou nebo druhem použitého materiálu.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Složení materiálu:
100% polyester 
PUR pěna

 

Barva:
grafitová

 

Balení obsahuje:
- 1 potah na sedadlo zadní sedačky
- 1 potah na opěradlo zadní sedačky
- 5 potahů na opěrky hlavy
- 4 připínací díly zakončující dělení zadní sedačky
- instalační spony

 

Přednosti výrobku:
- Dobře přizpůsobené - vyrobené s ohledem na konkrétní modely aut
- Ušité ze silné, stálé, odolné látky 
- Vyrobené ve vkusném, elegantním stylu
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců
- Snadná instalace s pomocí bezpečných plastových instalačních spon
- Snadná údržba - možnost praní na 40° 
- Dobře přiléhají k sedačce díky tomu, že jsou zespodu na vnitřní straně potaženy PUR pěnou
- Vyrobeny ve verzi LUX/EXTRA s elegantně lemovanými otvory pod opěrkami hlavy a všemi bezpečnostními pásy (také třetím, středovým) a zámky pásů a také se systémem kryjícím boky dělené zadní sedačky (Dividable System). 

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt