Kategorie

Autopotahy PRACTICAL na přední sedačky černe

  • Autopotahy PRACTICAL na přední sedačky černe
  • Autopotahy PRACTICAL na přední sedačky černe

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1259-244-4010

Barva: čierna
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:614CZK s DPH   776CZK
498CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Nesmírná praktičnost a užitečnost!


Přizpůsobené potahy PRACTICAL - vyrobeny ze silné, stálé a nepromokavé ekokůže nové generace, interiéru vašeho auta dodají eleganci a úroveň a také ochrání originální čalounění vašeho auta před znečištěním a poškozením. Potahy určené do konkrétních typů automobilů díky vhodné, prostorové stavbě dobře padnou na sedadla. Zadní část potahů je navíc zespodu potažena PUR pěnou, která se vyznačuje vysokou přilnavostí. Díky takovéto konstrukci potahy stabilně přiléhají k sedačce a dobře s nimi ladí. Potahy do auta PRACTICAL velmi dobře chrání originální čalounění auta před prodřením a zničením a vkusný, moderní styl vyvolává pozitivní estetické dojmy. Nepromokavý, nešpinící se a nesmírně odolný materiál zajišťuje praktické používání. Veškeré nečistoty se z potahu snadno odstraňují - stačí je otřít vlhkým hadříkem. Nabídka cílí na majitele osobních automobilů, kteří se chtějí postarat o interiér svých vozidel, osvěžit ho nebo zatraktivnit. Klasická barevnost ideálně doplní interiér každého vozidla. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Potahy mají speciální bezpečné švy pro airbagy, díky tomu jsou přizpůsobeny pro automobily jak s bočními airbagy v sedačkách, tak i se standardními sedačkami. Profesionální provedení a bezpečnost používání zaručuje certifikát PIMOT. Vysokou kvalitu výrobku potvrzuje certifikát TÜV Rheinland Polska - vydává se potahům, které procházejí pravidelnou kontrolou. Sada je vybavena speciálními plastovými sponami, do látky jsou všita připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci. Potahy se vyznačují dlouhou životností, odolností vůči otěru a snadno se udržují. Lze je bez obav prát na 40°- podle pokynů na štítku.

Potahy na přední sedačky a na zadní sedačku prodáváme v oddělených obalech. Existuje ovšem možnost koupit si hned celou sadu. Výběr je na Vás. Díky tomuto řešení máte možnost výběru - koupit si hned celou sadu nebo pouze přední/zadní potahy, podle vašich preferencí. Naprostá opakovatelnost výroby těm nerozhodným zajišťuje možnost zkompletovat celek kdykoliv - bez obav, že se potahy z dalších výrobních šarží budou lišit svou barvou nebo druhem použitého materiálu.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Složení materiálu:
Ekokůže (PVC)
Polyester + PUR pěna

 

Barva:
černá

 

Balení obsahuje:
1 potah na přední sedačku řidiče
1 potah na přední sedačku spolujezdce
2 potahy na opěrku hlavy
instalační spony

 

Přednosti výrobku:
- Dobře přizpůsobené - vyrobené s ohledem na konkrétní modely aut
- Ušité ze silné, stálé, odolné látky
- Vyrobené ve vkusném, elegantním stylu
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců
- Snadná instalace s pomocí bezpečných plastových instalačních spon
- Snadná údržba - možnost praní na 40°
- Bezpečné - přizpůsobené pro sedačky s bočními airbagy, což potvrzuje certifikát PIMOT
- Vyrobeny z vysoce kvalitních, hoření zpomalujících materiálů - certifikát TÜV Rheinland Polska
- Dobře přiléhají k sedačce díky tomu, že jsou zespodu na vnitřní straně potaženy PUR pěnou

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt