Kategorie

Autopotahy Sport line červene - sada

  • Autopotahy Sport line červene - sada
  • Autopotahy Sport line červene - sada

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1189-236-4060

Barva: červená
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:1019CZK s DPH   1257CZK
828CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

1019CZK s DPH   1257CZK
828CZK bez DPH


1019CZK s DPH   1257CZK
828CZK bez DPH


   

Sportovní řada potahů do osobních automobilů.


Elegance a sportovní vzhled jsou dvě základní vlastnosti, jimž se odlišují univerzální přizpůsobené potahy řady SPORT LINE. Vyrábějí se ve třech barevných variantách - modré, červené a grafitové, v intenzivních, i když ztlumených barevných odstínech. Potahy určené pro konkrétní modely aut se přizpůsobí sedačkám a přilnou k nim - dobrou přilnavost zajišťuje potažení polyuretanovou pěnou z vnitřní strany. Potahy mají speciální bezpečné švy pro airbagy, díky tomu jsou přizpůsobeny pro automobily jak s bočními airbagy v sedačkách, tak i se standardními sedačkami. Bezpečnost používání potvrzuje certifikát PIMOT. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Výrobek se prodává v sadách. Tu tvoří dva potahy na přední sedačky; potah na nedělenou zadní sedačku - vybaven otvory zapínanými na zip, které umožňují instalaci potahu také v případě dělené zadní sedačky; pět potahů na opěrky hlavy a instalační spony. Jako materiál, z něhož jsou potahy vyrobeny, byla zvolena čalounická velurová látka - velmi odolná a pevná, vyznačující se vysokou odolností vůči barevným změnám. Chrání originální čalounění auta před zničením a vkusný, sportovní styl vyvolává pozitivní estetické dojmy.

Potahy SPORT LINE vyrábíme ve verzi dělený systém (Dividable-System) s možností složení dělené zadní sedačky, vysunutí područky. Na potahy se vztahuje záruka 24 měsíců. Potahy prodáváme v sadách - na přední sedačky a na zadní nedělenou sedačku. Potahy jsou určeny do nových modelů aut, které mají pět opěrek hlavy a třetí bezpečnostní pás vystupující z opěradla zadní nedělené sedačky. Otvory na všechny konstrukční prvky byly důkladně zhotoveny a olemovány. Střih potahů umožňuje jejich nasazení bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy. Díky úplnému uzavření potahů na sedačky je chráněna i zadní část sedaček. Instalace potahů je velice snadná a probíhá efektivně. Probíhá s pomocí speciálních instalačních spon a připevnění všitých do látky. Potahy se snadnou čistí, protože je lze prát v souladu s informací na štítku - na 40°.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Složení materiálu:
100% polyester 
PUR pěna

 

Barva:
červená

 

Složení balení:
- 1 potah na přední sedačku řidiče
- 1 potah na přední sedačku spolujezdce
- 1 potah na sedadlo zadní sedačky
- 1 potah na opěradlo zadní sedačky
- 5 potahů na opěrky hlavy
- montážní spony

 

Přednosti výrobku:
- Dobré přizpůsobení děleným a neděleným sedačkám
- Prodávají se jako sady
- Jsou vyrobeny ze silného, stálého, vysoce kvalitního materiálu
- Zespodu potaženy PUR pěnou, která zajišťuje dobrou přilnavost k čalounění
- Vyznačují se sportovním stylem
- Jsou uzpůsobeny pro sedačky vybavené bočními airbagy - bezpečnost potvrzuje certifikát PIMOT (certifikát Státního ústavu pro automobilismus)
- Zezadu uzavřené potahy na sedačky
- Uzpůsobené pro dělenou zadní sedačku
- Snadno se instalují
- Snadno se čistí
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt