Kategorie

Autopotahy Sport line popelave - sada

  • Autopotahy Sport line popelave - sada
  • Autopotahy Sport line popelave - sada

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1189-236-3023

Barva: popolavá
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:1020CZK s DPH   1258CZK
829CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

1020CZK s DPH   1258CZK
829CZK bez DPH


1020CZK s DPH   1258CZK
829CZK bez DPH


   

Sportovní řada potahů do osobních automobilů.


Elegance a sportovní vzhled jsou dvě základní vlastnosti, jimž se odlišují univerzální přizpůsobené potahy řady SPORT LINE. Vyrábějí se ve třech barevných variantách - modré, červené a grafitové, v intenzivních, i když ztlumených barevných odstínech. Potahy určené pro konkrétní modely aut se přizpůsobí sedačkám a přilnou k nim - dobrou přilnavost zajišťuje potažení polyuretanovou pěnou z vnitřní strany. Potahy mají speciální bezpečné švy pro airbagy, díky tomu jsou přizpůsobeny pro automobily jak s bočními airbagy v sedačkách, tak i se standardními sedačkami. Bezpečnost používání potvrzuje certifikát PIMOT.

Výrobek se prodává v sadách. Tu tvoří dva potahy na přední sedačky; potah na nedělenou zadní sedačku - vybaven otvory zapínanými na zip, které umožňují instalaci potahu také v případě dělené zadní sedačky; pět potahů na opěrky hlavy a instalační spony. Jako materiál, z něhož jsou potahy vyrobeny, byla zvolena čalounická velurová látka - velmi odolná a pevná, vyznačující se vysokou odolností vůči barevným změnám. Chrání originální čalounění auta před zničením a vkusný, sportovní styl vyvolává pozitivní estetické dojmy.

Potahy SPORT LINE vyrábíme ve verzi dělený systém (Dividable-System) s možností složení dělené zadní sedačky, vysunutí područky. Na potahy se vztahuje záruka 24 měsíců. Potahy prodáváme v sadách - na přední sedačky a na zadní nedělenou sedačku. Potahy jsou určeny do nových modelů aut, které mají pět opěrek hlavy a třetí bezpečnostní pás vystupující z opěradla zadní nedělené sedačky. Otvory na všechny konstrukční prvky byly důkladně zhotoveny a olemovány. Střih potahů umožňuje jejich nasazení bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy. Díky úplnému uzavření potahů na sedačky je chráněna i zadní část sedaček. Instalace potahů je velice snadná a probíhá efektivně. Probíhá s pomocí speciálních instalačních spon a připevnění všitých do látky. Potahy se snadnou čistí, protože je lze prát v souladu s informací na štítku - na 40°.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

Vysokou kvalitu výrobku potvrzuje záruka udělovaná na období 24 měsíců ode dne nákupu.

 

Složení materiálu:
100% polyester 
PUR pěna

 

Barva:
popelavá

 

Složení balení:
- 1 potah na přední sedačku řidiče
- 1 potah na přední sedačku spolujezdce
- 1 potah na sedadlo zadní sedačky
- 1 potah na opěradlo zadní sedačky
- 5 potahů na opěrky hlavy
- montážní spony

 

Přednosti výrobku:
- Dobré přizpůsobení děleným a neděleným sedačkám
- Prodávají se jako sady
- Jsou vyrobeny ze silného, stálého, vysoce kvalitního materiálu
- Zespodu potaženy PUR pěnou, která zajišťuje dobrou přilnavost k čalounění
- Vyznačují se sportovním stylem
- Jsou uzpůsobeny pro sedačky vybavené bočními airbagy - bezpečnost potvrzuje certifikát PIMOT (certifikát Státního ústavu pro automobilismus)
- Zezadu uzavřené potahy na sedačky
- Uzpůsobené pro dělenou zadní sedačku
- Snadno se instalují
- Snadno se čistí
- Vztahuje se na něj záruka 24 měsíců, která se počítá ode dne nákupu

 

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt