Kategorie

Autopotahy TAILOR MADE - komplet

  • Autopotahy TAILOR MADE - komplet
  • Autopotahy TAILOR MADE - komplet

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-2039-196-4010

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:1941CZK s DPH
1604CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Pohodlí a bezpečí a především ideální přizpůsobení!

 

Potahy na míru TAILOR MADE byly vyrobeny z vysoce kvalitního čalounického materiálu (jak vepředu, tak vzadu), což ve spojení s pečlivým dokončením i těch nejmenších detailů uspokojí dokonce i ty nejnáročnější zákazníky. Díky vhodné konstrukci potahy dobře přiléhají k sedačkám a to, že je z vnitřní strany celý materiál potažen hoření zpomalující PUR pěnou zabraňuje jejich posunu. Potahy mají atest PIMOT, což znamená, že při výrobě potahů byla použita technologie bezpečného švu, který se roztrhne během vystřelení bočních airbagů, to znamená, že je bez obav můžete používat na sedačkách vybavených airbagy. Potahy mají všechny nebytné, elegantně lemované otvory na konstrukční prvky neděleného zadního sedadla - rozstřižení pod opěrky hlavy, bezpečnostní pásy (také třetí, středový) a sloty bezpečnostních pásů. Kromě toho byl při výrobě potahů použit systém zakončující boky dělení zadního neděleného sedadla, umožňující jeho složení bez nutnosti rozepínat potah. Profesionální provedení z vysoce kvalitních materiálů zaručuje dlouhý čas používání. Poskytnuta až do 30-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Nabídka cílí na majitele tohoto konkrétního modelu automobilu, kteří se chtějí postarat o interiér svých vozidel a dodat jim šik a eleganci. Autopotahy TAILOR MADE velmi dobře chrání původní čalounění auta před prodřením a zničením a vkusný, klasický styl vyvolává pozitivní estetické vjemy. Sladěná barevnost - černá s jemnou šedou texturou ve středu potahu ideálně zapadne do interiéru každého automobilu. Díky vhodné prostorové konstrukci a jejich konkrétnímu přizpůsobení Vašemu autu se potahy skvěle přizpůsobí sedačkám. Materiál k sedačce ideálně přiléhá, nahradí její vlastní čalounění.

Jak už bylo uvedeno dříve, přední i zadní část potahu jsou ušity ze silného, pevného čalounického materiálu. Potahy mají nezbytné, uzavíratelné otvory, které umožňují jejich natažení bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy a zhotovovat další otvory. Předností potahů TAILOR MADE je to, že kryjí celý zadní povrch opěradla. Díky této vlastnosti vypadají velmi dobře také zezadu sedačky a zároveň ji chrání před znečištěním a poškozením (to je důležité především pro osoby, které mají malé děti). Sada je vybavena speciálními plastovými sponami, do materiálu jsou všitá připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci. Potahy lze bez obav prát na 40° - podle pokynů na štítku. Výrobek renomované firmy Kegel-Błażusiak, největšího výrobce a exportéra v odvětví autopotahů a pracovních oděvů. Vyrobeno v Polsku, především z polských surovin, za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie. Nákupem potahů Kegel-Błażusiak podporujete polskou ekonomiku a chráníte polská pracovní místa a také máte jistotu, že si kupujete výrobek nejvyšší kvality.

POZOR: Fotografie potahů jsou čistě ilustrativní.

 

Materiál:
100 % polyester
PUR pěna

 

Barva:
černá

 

Složení balení:
- 1 potah na přední sedadlo řidiče
- 1 potah na přední sedadlo spolujezdce
- 1 potah na zadní nedělené sedadlo (ve dvou částech)
- 5 potahů na opěrku hlavy
- montážní spony

 

Přednosti výrobku:
- Spolehlivé provedení z vysoce kvalitního, silného čalounického materiálu.
- Dobrá přilnavost materiálu, celek je potažen PUR pěnou.
- Velmi dobré přizpůsobení potahů sedačkám nahrazující originální čalounění.
- Sladěná barevnost - černá s jemnou šedou texturou ideálně zapadne do interiéru .
- Uzpůsobené pro sedačky vybavené bočními airbagy, potvrzeno certifikátem PIMOT.
- Potahy mají všechny nebytné, elegantně lemované otvory na konstrukční prvky neděleného zadního sedadla - rozstřižení pod opěrky hlavy, bezpečnostní pásy (také třetí, středový) a sloty bezpečnostních pásů. Kromě toho byl při výrobě potahů použit systém zakončující boky dělení zadního neděleného sedadla, umožňující jeho složení bez nutnosti rozepínat potah.
- Uzavřená zadní část potahu.
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 30 měsíců
- Snadná montáž.

 

Je možné objednat si jen potahy na přední sedadla.
Můžete si koupit jen potahy na přední sedadla nebo si hned koupit celou sadu.

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 30 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 30 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 30 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt