Kategorie

CHRÁNIČ ZADNÍ ČÁSTI AUTOSEDAČKY PIGI

  • CHRÁNIČ ZADNÍ ČÁSTI AUTOSEDAČKY PIGI
  • CHRÁNIČ ZADNÍ ČÁSTI AUTOSEDAČKY PIGI

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-3404-703-0210

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:97CZK s DPH
80CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

257CZK s DPH
211CZK bez DPH


     

Bojíte se, že vaše dítě znovu botičkami znečistí zadní stranu sedačky, protože to dělá téměř pořád? Můžete tomu zabránit koupí chrániče PIGI!

 

Chránič zadní části sedačky PIGI je velmi praktický kryt zadní části sedačky před nečistotami všeho druhu. Velice dobře chrání zadní stranu sedaček před zničením a poškozením. Průhledný materiál, z něhož je chránič vyroben, působí v autě téměř neviditelně. Ideálně se přizpůsobí interiéru každého auta a hodí se na zadní část každé sedačky. Velice snadno se nasazuje a čistí. Nenahraditelný v rámci udržování ideálního pořádku. Je zhotoven ze silné, průhledné fólie obšité černou lemovkou, která je odolná vůči kopání a, což s tím souvisí, také odolávající znečištění a jemným poškozením. Fólie se dá jen těžko přetrhnout, protože je silná a pevná a tím i odolná proti roztržení. Při používání chrániče je těžší poškodit samotnou sedačku, protože fólie sama o sobě tlumí lehké nárazy. Vaše děti budou moc bez překážek vládnout zadním sedačkám a vy si nebudete muset dělat starosti s čistotou. Chránič PIGI pomůže i při převážení zavazadel nebo jiných těžších předmětů na zadní sedačce. Docenilo je i prostředí taxikářů. Je velmi snadné udržet chránič v čistotě, protože ho stačí otřít hadříkem nasáklým tekutinou. Velice snadno se nasazuje - při výrobě byl použit nesmírně jednoduchý systém nasazování založený na opěrkách hlavy.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Reklamace na základě záruky je možná po dobu 2 let od data prodeje.

 

Materiál:
- 100% polyester 

 

Rozměry:
69 x 44 cm

 

Přednosti výrobku:
- Vyroben ze silné a odolné fólie
- Chrání zadní část sedačky před nečistotami pocházejícími např. z bot vzadu sedícího dítěte
- Hodí se na zadní část každé sedačky
- Zakrývá celou zadní část standardní sedačky
- Velice snadno se čistí
- Snadno se instaluje

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt