Kategorie

Clona proti námraze WINTER, D. 110-156cm

  • Clona proti námraze WINTER, D. 110-156cm
  • Clona proti námraze WINTER, D. 110-156cm

Výrobce: Kegel-Błażusiak basic line
Kód výrobku: 5-3301-246-4010

Barva: popelavá
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:103CZK s DPH
86CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

194CZK s DPH
160CZK bez DPH


205CZK s DPH
171CZK bez DPH


57CZK s DPH
46CZK bez DPH


 

Nesmírně efektivní ochrana!


Clona proti námraze WINTER efektivně ochrání skla zaparkovaného automobilu před usazující se námrazou, ledem a sněhem. Ochrání vaše auto a kromě toho vám zajistí komfort a pohodlí. Umožní ušetřit čas a energii ztracenou každý den na seškrabávání námrazy ze skel auta. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu - látky SPUNBOND, s vysokou odolností vůči přimrznutí. Profesionálně vyrobena ze silného, ale zároveň k autu jemného materiálu, nevyvolává zničení a poškrábání skla. Výrobek se velmi snadno instaluje (montáž probíhá tak, že ho přivřete předními dveřmi) a čistí. Nízké teploty už pro vás nebudou tak strašné!

Vícesezónní výrobek, jehož funkčnost oceníte v každém ročním období. V zimě zabrání usazování sněhu, námrazy a ledu a je také odolná vůči přimrznutí. V letní sezónně zase efektivně ochrání sklo před znečištěním způsobeným např. ptactvem, listím padajícím ze stromů. Obvykle se používá ale v době výskytu nízkých teplot. Vznikla především s ohledem na majitele aut, kteří nemají možnost garážování. Díky cloně proti námraze nebude muset každý den ze svého auta odklízet sníh - stačí že s ní setřepete sníh pohybem jedné ruky, nebudete muset škrábat skla, abyste zlikvidovali na nich se usazující námrazu. Díky cloně se vyrovnáte s každodenními povinnostmi mnohem rychleji a efektivněji.

Clona proti námraze WINTER se vyrábí v černé, univerzální barvě. Tato barva se skvěle hodí ke každému druhu a barvě auta. Vypadá elegantně, je příjemná pro oko a vyvolává vysoký estetický dojem. Černá barva je velmi praktická, zabraňuje vzniku nečistot a jakékoliv nečistoty na ní nebudou příliš patrné. Výrobek se velmi snadno čistí - clonu lze prát na 40 stupňů. Ekologický výrobek označený symbolem ”Q”, který je určen pro potahy ušité z nejkvalitnějších látek a doplňků. Potahy s tímto symbolem mají dobré provozní vlastnosti (odolnost vůči prodření, pilingu, roztržení), což jim zajišťuje stálost a dlouhou dobu používání. Výrobek splní očekávání dokonce i těch nejnáročnějších zákazníků. Výrobek určený k opakovanému použití. Vyrobena v univerzální velikosti - dá se použít na většině modelů automobilů.

Výrobek řady BASIC LINE, jejímž ústředním heslem je velmi dobrá kvalita za dostupnou cenu. Vyrábí ho firma Kegel-Błażusiak, nesmírně oceňovaná v oboru autopotahů a pracovního oblečení, ze surovin evropského původu, za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie. Potahy této značky splňují veškeré odolnostní a kvalitativní normy. Při nákupu potahů Kegel-Błażusiak máte jistotu, že si kupujete výrobek nejvyšší kvality.

 

Reklamace na základě záruky je možná po dobu 2 let od data prodeje.

 

Složení materiálu:
polypropylenová textilie (100% polyester)

 

Velikost: M
Rozměry skla: 70 cm (výška) 110-156 cm (délka)

 

Barva:

popelavá

 

Přednosti výrobku:
- Chrání skla zaparkovaného automobilu před usazující se námrazou, ledem a sněhem
- Chrání také před poničením způsobeným např. ptáky, listím padajícím ze stromů
- Zajišťuje uživatelský komfort - použití clony umožňuje ušetřit čas a energii ztracené seškrabáváním námrazy
- Byla vyrobena z vysoce kvalitního materiálu s vysokou odolností vůči přimrznutí
- Vysoká kvalita provedení zajišťuje dlouhý čas používání
- Materiál černé barvy, velmi elegantní a praktický.
- Velmi snadná a rychlá instalace
- Snadno se čistí - lze ji prát na 40° ve vodě s přídavkem jemných čistících prostředků
- Snadno se skladuje/převáží - nezabere příliš místa

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi

Prohlédněte si také

     

Przymierz i odbierz produkt