Kategorie

KOŽENÝ POTAH NA VOLANT van classic, VNĚJ. PR. 42-44 CM

  • KOŽENÝ POTAH NA VOLANT van classic, VNĚJ. PR. 42-44 CM
  • KOŽENÝ POTAH NA VOLANT van classic, VNĚJ. PR. 42-44 CM

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-3409-989-4010

Barva: čierna
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:226CZK s DPH   278CZK
186CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

220CZK s DPH   255CZK
180CZK bez DPH


226CZK s DPH   278CZK
186CZK bez DPH


   

Dotek luxusu

 

Kožený potah na volant VAN CLASSIC je výrobek nejvyšší úrovně. Bez váhání můžeme říci - ten „vyšší úrovně“. Nevídaně silný, stálý a odolný – výrobek k používání po dlouhá léta. Ušitý z přírodní suroviny nejvyšší kvality -pravé kůže. Skvěle vypadá uvnitř vozidla, dodává mu eleganci a jistou rafinovanost. Potah nejen obohatí interiér vašeho auta, ale také vám zajistí jízdní komfort, protože přírodní kůže, jemná a příjemná na dotyk, je k rukám velmi šetrná.

Byl profesionálně vyroben s určením pro dodávkové automobily, přizpůsobí se volantu a silně k němu přilne. Po nasazení potahu je „úchop“ volantu rozhodně lepší a samotný volant vypadá téměř jako potažený kůží z výroby. Potah je vyroben v černé - velmi praktické barvě. Díky tmavé barvě jsou všechna jeho znečištění téměř neviditelná. Potah ideálně ladí s každým interiérem a každým autem. Veškeré nečistoty potahu lze odstranit vlhkým hadříkem. Potah na volant VAN CLASSIC je elegantní výrobek nejvyšší kvality, který vám bude sloužit po dlouhá léta. Výrobek se snadno instaluje - pomocí šněrování dlouhou, tenkou, voskovanou tkanicí. Nejdříve se nasazuje volný potah na volant a následně se přes malé otvory v látce protáhne šňůrka tak, aby byla kůže silně napnutá a dobře se přizpůsobila volantu. Na konec spojíme dva konce šňůry a odstřihneme její nadbytečnou část. Kolem dokola všitá jemná gumička podporuje stabilní přilnutí potahu k volantu. Ekologický výrobek označený symbolem ”Q”, který je určený pro potahy ušité z nejkvalitnějších látek a doplňků. Potahy s tímto symbolem mají dobré provozní vlastnosti (odolnost vůči prodření, pilingu, roztržení), což jim zajišťuje stálost a dlouhou dobu používání.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Reklamace na základě záruky je možná po dobu 2 let od data prodeje.

 

Materiál:
- přírodní kůže

 

Velikost:
- 42 - 44 cm (průměr volantu měřený od vnější hrany)

 

Přednosti výrobku:
- Skvělý vzhled
- Kůže příjemná na dotyk, jemná k rukám.
- Vyrobeno z nejkvalitnějších surovin
- V černé, univerzální barvě
- Zabraňuje mrznutí volantu v zimě
- Snadná instalace

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi

Prohlédněte si také

     

Przymierz i odbierz produkt