Kategorie

O značce 

Kegel-Błażusiak- důvěryhodná rodinná firma s tradicí.


 

Společný cíl


Historie firmy Kegel-Błażusiak sahá k roku 1979, kdy dva bratři Błażusiakové začali ve své rodné obci, konkrétně v Nowém Targu, s jistým perspektivním projektem. Šlo mladé lidi plné vášně a energie, které spojoval společný cíl. Ze všech sil směřovali k jeho dosažení, sledovali své sny a nic si nedělali ze žádné nepřízně osudu. Přesně věděli, co chtějí, proto šli tvrdě dopředu konkrétním, předem zvoleným směrem, neustále stoupali vzhůru, neustále se rozvíjeli a dosahovali tak stále nových úspěchů. Odolnost a těžká práce se zúročily, protože dnes je Kegel-Błażusiak největším polským výrobcem profesionálních pracovních oděvů, obuvi, autopotahů a autopříslušenství - firma známá a oceňovaná po celé Evropě.

 

 

             

 

 

Od začátku


Jak je všeobecně známo, každý příběh má svůj začátek, tedy i tento musel něčím začít. První krok, který bratři Błażusiakové na své cestě k cíli učinili, bylo otevření malé rodinné výrobny, produkující pracovní oděvy nejdříve v malém měřítku. První výroba probíhala v soukromém domě, který si bratři pronajali. Původně malý podnik zaměstnával jen několik lidí. První švadleny šily pracovní oděvy ručně na běžných strojích a vyrobené oblečení se „vyváželo“ na německý trh (teprve později se začalo prodávat také v Polsku). Domácí výroba se ovšem rozběhla plnou parou a podnikání se rozvíjelo, proto proběhly kroky vedoucí k změně lokality a stavbě větších výrobních závodů v Ochotnici, Nowém Targu a následně v Jabłonce.

Zaměstnání získalo více osob. Běžné sklady nahradily automaty. Moderní technika urychlila výrobu a postarala se o to, že zhotovované výrobky začaly být ještě preciznější. Z počátku málo rozmanitý sortiment se rozšířil. Nabídka začala být propracovanější a obohacena o další vysoce kvalitní výrobky. Po rozšíření sortimentu pracovních oděvů přišel čas na autopotahy a autodoplňky a dále na výrobu pracovní obuvi. Byla navázána spolupráce s firmami věnujícími se servisu a pronájmu pracovních oděvů. Dnes je firma Kegel-Błażusiak pružně působící společnost s více než 30letou tradicí, zaměstnávající více než 300 kvalifikovaných pracovníků ve třech moderních továrnách.


              

 

 

Síla spočívá v lidech

 

Bratři Błażusiakové vytvořili transparentní, elastickou strukturu, která perfektně pracuje. Systém práce, který vyvinuli, je založen především na kvalifikovaném personálu, dobré organizaci práce a na komunikaci. Firma v současnosti zaměstnává několik stovek profesionálů, z nichž každý je odborník ve svém oboru a má jasně vytyčené povinnosti. Dodržují jim uložená pravidla a přesně vědí, za co zodpovídají. Každý zaměstnanec se podepisuje pod svou práci, proto ji také musí vykonávat spolehlivě a důkladně, bude podle ní ohodnocen. Každý zaměstnanec je za svou práci také příslušně odměňován. Díky oboustranným výhodám plynoucím ze vzájemné spolupráce se zaměstnanci s firmou spojují celým svým srdcem a ztotožňují se s ní. Plní své povinnosti s potěšením, díky tomu jsou vysoce efektivní a výrobky „vycházejí zpod jejich rukou“ můžeme bez obav označit za umělecká díla. Ne bez důvodu je s námi mnoho zaměstnanců firmy spojeno od úplného začátku a jejich počet let strávených ve společnosti čítá téměř tolik jako sama existence podniku. Úspěch firmy Kegel- Błażusiak je i úspěch jejich zaměstnanců.

 

              

 

 

Nejnovější technologie


Výjimečnosti našich výrobků za přiměřenou cenu dosahujeme díky používání nejmodernějších technologických řešení jak při navrhování, tak i při samotné výrobě. Používáme dobrou a rychlou techniku nejnovější generace, která umožňuje rychlou a důkladnou realizaci konkrétních činností.

 

              

 

 

 

Vysoká kvalita


Firma vytváří nejkvalitnější výrobky, které se těší zaslouženému uznání v celé Evropě. Využívá výhradně osvědčené suroviny, které pocházejí od důvěryhodných evropských a amerických dodavatelů, funkčnost a vysokou kvalitu našich výrobků potvrzují četné technické certifikáty a záruky. K výrobě používáme látky nejvyšší kvality od ceněných výrobců a nejkvalitnější nitě. Každý zhotovený produkt kromě toho prochází tzv. kontrolou kvality, což nám přináší jistotu, že je zhotoven důkladně a pečlivě, bez nějakého přehlédnutí ani toho nejmenšího detailu. Více než 30letá přítomnost na evropském trhu a tím i spolupráce s partnery z mnoha různých států se postaraly o to, že je značka identifikována s výrobky nejvyšší kvality. Díky přísnému dodržování kvalitativních standardů neustále rozšiřujeme skupinu odběratelů a počet spotřebitelů spokojených s výrobky a službami naší firmy z roku na rok roste. Navštivte naše firemní stránky a zjistěte více.

 

                                                   

  

 

 

Sortiment


Dlouholeté zkušenosti nám umožňují vytvořit velmi atraktivní nabídku. Cílíme na potřeby zákazníka, snažíme se vyhovět jeho požadavkům. Široký sortiment zahrnuje cíleně zaměřené kolekce pracovního oblečení určené pro konkrétní profesní skupiny, autopotahy a autopříslušenství a pracovní obuv. Naše firma také nabízí služby vyšívání a možnost přizpůsobení oblečení vizuální politice zákazníka. Na zakázku zhotovené oděvy se stanou vizitku firmy a pomáhají utvářet značku zákazníka. Naše výrobky se vyznačují odolností vůči oděru, roztržení, natažení. Vyznačují se téměř 100% stálostí barev a, což je nejdůležitější, zachovávají si své vlastnosti dokonce i po několikanásobném praní. Chceme, aby výrobky byly co nejlépe přizpůsobeny, proto v naší nabídce najdete široké spektrum dostupných velikostí. Optimální zásoby výrobků umožňují rychlé a včasné realizování zakázek. Při nákupu výrobků Kegel-Błażusiak si můžete být jisti také úplnou opakovatelností výrobků.

 

           

 

 

Neustálý rozvoj

 

Dlouhá léta vyvíjíme veškeré úsilí, aby naše výrobky měly tu nejvyšší kvalitu. Svou důvěrou nás poctilo mnoho velkých společností. Vysoké kvality našich výrobků si cení také malé a střední podniky. Spolupracujeme s mnoha firmami a velkoobchody v Polsku a v celé Evropě a síť našich obchodních partnerů se z roku na rok rozšiřuje. Náš sortiment neustále zdokonalujeme, rozšiřujeme svou nabídku a vylepšujeme náš systém práce - neustále se rozvíjíme. Díky tomu je v současnosti firma Kegel-Błażusiak nezpochybnitelnou jedničkou na trzích v celé Evropě. Ať se z úspěchu Kegel-Błażusiak stane také Váš úspěch.


Pokračovat v nákupu

Przymierz i odbierz produkt