Kategorie

OCHRANNÝ ORGANIZÉR NA AUTOSEDAČKU MULTIPOCKET

  • OCHRANNÝ ORGANIZÉR NA AUTOSEDAČKU MULTIPOCKET
  • OCHRANNÝ ORGANIZÉR NA AUTOSEDAČKU MULTIPOCKET

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-5409-244-4010

Barva: čierna
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:220CZK s DPH
180CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

93CZK s DPH
75CZK bez DPH


     

Nesmírně funkční, až 7 velkých kapes! Velice dobrá ochrana zadní části sedačky! Skvělý vzhled! Super cena!

 

Ochranný organizér MULTIPOCKET je velice užitečný organizér s velkým množstvím praktických kapsiček. Umožňuje uložit drobnosti různého druhu na jednom místě, což umožňuje mít všechno „po ruce“ a snadno udržovat pořádek. Organizér se hodí na zadní část každé sedačky. Umožňuje nejen uschování věcí, ale také chrání sedačku ze zadní strany. Disponuje vyztužujícím rámem, který na sedačce dobře drží. Vyroben z vysoce kvalitního materiálu. Velmi snadno se instaluje a čistí. Organizér je nesmírně užitečný výrobek. Funkčnost sedmi velkých kapes se v autech ideálně osvědčila. Během jízdy je velice užitečný - vejde se do něj spousta věcí. Ideální pro ty, kdo vyrážejí na delší cestu, pro rodiče dětí, pro taxikáře. Organizér plní i ochrannou funkci, protože chrání zadní část sedačky před znečištěním např. botami vzadu sedícího dítěte a samotný organizér lze snadno očistit pomocí vlhkého hadříku nebo houbičky.

Profesionálně vyroben z vysoce kvalitního, silného a stálého materiálu. Materiál na vnější straně je ekokůže nové generace. Z vnitřní strany byla naopak našita jemná látka, příjemná na dotyk, které zabraňuje poškrábání zadní části sedačky. Organizér je vybaven vyztužujícím rámem (řešení vymyšlené a používané jen naší firmou), který zajišťuje vysokou „nosnost“ kapsiček a velmi dobré sezení organizéru na sedačce. Organizér je vyroben v černé, nesmírně praktické barvě s téměř 100% stálostí odstínu. Tmavá barva zabraňuje vzniku znečištění a ideálně ladí s interiérem každého auta. Výrobek se snadno instaluje - velmi snadno se nasazuje. S pomocí dvou pásek se suchým zipem se omotají konzole opěrky hlavy a dvě spony, připevněné na gumových úchytech, se zaháknou o dolní část sedačky. Obohaťte interiér svého vozidla o elegantní výrobek nejvyšší kvality, který vám bude sloužit po dlouhá léta.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

Vysokou kvalitu výrobku potvrzuje záruka udělovaná na období 24 měsíců ode dne nákupu.

 

Materiál:
- 100% polyester 

 

Rozměry:
40 (šířka) x 55 (výška) cm

 

Přednosti výrobku:
- Disponuje 7 velkými kapsami
- Je ušitý z vysoce kvalitního, silného, stálého, voděodolného materiálu
- Hodí se na zadní část každé sedačky s pohyblivými opěrkami hlavy
- Bylo použito speciální, silné vyztužení
- Snadno se čistí
- Snadno se instaluje

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt