Kategorie

OCHRANNÝ POTAH NA SEDAČKU EXPERTUS

  • OCHRANNÝ POTAH NA SEDAČKU EXPERTUS
  • OCHRANNÝ POTAH NA SEDAČKU EXPERTUS

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-3102-247-4010

Barva: čierna
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:97CZK s DPH
79CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

219CZK s DPH
176CZK bez DPH


91CZK s DPH
73CZK bez DPH


55CZK s DPH
43CZK bez DPH


 

Spolehlivý odborník v oblasti ochrany vašeho vozidla.

 

Ochranný/servisní potah EXPERTUS – olejivzdorný a nesnadno promokavý – vyrobený k tomu, aby chránil čalounění před znečištěním všeho druhu a zabránil jeho zničení. Díky výrobě ze stálé, silné, vysoce kvalitní látky SPUNBOND zajišťuje velmi dobrou ochranu sedačky. Díky tmavé barvě potahu se velice prakticky používá. Materiál vespod potažený PUR pěnou zabraňuje posouvání potahu vůči sedačce. Potah je přizpůsobený pro boční airbagy. Vyroben v univerzální velikosti, hodí se na všechny standardní autosedačky. Velice snadno se instaluje a čistí. Vysoká kvalita za super cenu!

Potah EXPERTUS byl navržen především s ohledem na automechaniky, zaměstnance autoservisů, osoby jezdící v znečištěných pracovních oděvech a také na ty, kdo jednoduše chtějí ochránit interiér svého auta a zabránit zničení čalounění během převážení psa nebo zavazadla na přední sedačce auta. Vyrábí se v černé barvě, nesmírně praktické v prostředí znečištěného nářadí a servisní techniky. Potah splní očekávání dokonce i těch nejnáročnějších zákazníků.

Potah se díky univerzální barevnosti hodí do interiéru každého automobilu a nesmírně prakticky se používá. Velká plocha materiálu, černá barva a, což je nejdůležitější, speciální vlastnosti materiálu zajišťují praktické používání po dlouhou dobu. Ekologický a ekonomický výrobek - opakovaně použitelný, velmi snadno se čistí. Velice snadno se nasazuje a stahuje. Po složení nezabere příliš místa, proto ho také můžete vždy nosit s sebou. Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Reklamace na základě záruky je možná po dobu 2 let od data prodeje.

 

Materiál:
Textilie SPUNBOND (100% polyester)


Rozměry:
Šířka: 70 cm
Délka: 140 cm

 

Přednosti výrobku:
- Vyroben z nepromokavého a olejivzdorného materiálu
- Dobrá přilnavost materiálu
- Upravený vzhled
- Snadná instalace
- Snadno se čistí
- Prakticky se převáží - po složení nezabere příliš mnoho místa
- Ušit z nesnadno promokavé a olejivzdorné látky SPUNBOND

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi

Prohlédněte si také

     

Przymierz i odbierz produkt