Kategorie

PLACHTA NA AUTOMOBIL BASIC GARAGE SUV/off-road, D. 450-510 cm

  • PLACHTA NA AUTOMOBIL BASIC GARAGE SUV/off-road, D. 450-510 cm
  • PLACHTA NA AUTOMOBIL BASIC GARAGE SUV/off-road, D. 450-510 cm

Výrobce: Kegel-Błażusiak basic line
Kód výrobku: 5-3969-241-3021

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:850CZK s DPH
702CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Rozměry:

Délka: 450-510 cm
Výška: 150-160 cm
Šířka: 148 cm

Obvod: 1316 cm

*Při výběru plachty doporučujeme řídit se především tvarem a délkou auta. Nápovědou je fotografie zachycující tvar auta, na který se hodí potah - porovnejte tvar svého auta s fotografií výrobku. Dalším krokem je změření vašeho auta, obzvláště se zaměřte na jeho délku. Podstatným rozměrem je obvod auta, který se měří ve výšce nárazníku. Obvod auta nemůže překračovat rozměr uvedený v popisu plachty - musí být o něco menší nebo stejný. Textilní materiál, z něhož je plachta vyrobena, se přizpůsobí jak o něco menšímu, tak i většímu autu podobného tvaru, s rozměry nepřekračujícímu výše uvedený obvod.


Nejlepší PLACHTY na trhu, pokud zohledníme poměr kvality k ceně. Levné a opravu dobré!Vysoce kvalitní, celoroční plachta na auto BASIC GARAGE - vodovzdorná a paropropustná. Díky spojení dvou druhů materiálu si plachta zachovává téměř úplnou těsnost dokonce i při intenzivním dešti a zároveň, za kladné teploty okolí, odvádí ven vlhkost hromadící se pod plachtou. Plachta chrání celé auto společně s jeho dolní částí před nepříznivým vlivem vnějšího prostředí. Je vyrobena z na vnitřní straně hladkého materiálu, nepoškrábe karosérii. Upevňuje se s pomocí stahovacího lemu s lankem kolem celého vozidla, v případě správného zavázání zaručuje bezpečnost i během nárazů větru. Díky širokému spektru tvarů a velikostí jsou plachty z této řady (stejně jako i naše jiné plachty) dobře přizpůsobené konkrétním autům. Plachty Basic Garage mají ověřenou odolnost proti slunci a jiným atmosférickým faktorům, což potvrzuje písemná záruka 25 měsíců přiložená ke každému výrobku. 

Plachta kryje před deštěm (také kyselým), sněhem, námrazou, sluncem (UV zářením, nadměrným zahříváním), prachem, ptačími exkrementy, listím a šťávami ze stromů. Chrání před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů. Chrání před většinou poškrábání. Omezuje korozi. Vytvořena k ochraně zaparkovaného auta po celý rok před nepříznivými vlivy prostředí. Horní pás plachty je vyroben z vícevrstvého, zcela těsného materiálu a boky z nesnadno promokavého materiálu, což nám poskytuje vodovzdornou a paropropustnou plachtu. Plachta má popelavou barvu, která je nesmírně praktická a zároveň skvěle vypadá. Středem plachty probíhá nápis obsahující název a logo firmy a název materiálu, z něhož byla vyrobena, to vám zaručí původnost a vysokou kvalitu výrobku.

Výrobek se velmi snadno a rychle instaluje. Po složení nezabere plachta příliš místa, proto ji můžete vždy vozit s sebou. Výrobek firmy Kegel-Błażusiak, která je předním výrobcem a exportérem v odvětví autopotahů a pracovních oděvů. Vyrobeno v Polsku, především z polských surovin, za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie. Léta zkušeností a čím dál dokonalejší sortiment se postaraly o to, že produkty této značky můžeme označit za nejlepší v Polsku.


Materiál:
svrchní část- vodovzdorný vícevrstvý materiál
boky - obtížně promoknutelný jednovrstvý materiál


Přednosti:
- Vodovzdorný a paropropustný materiál odvádějící zpod plachty vodní páru
- Ochrana vozidla po celý rok před:
(zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů
- Ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů
- Snadná instalace.
- Díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem a přídavným pružným připevňovacím pásům se silně drží vozidla.
- Zespodu hladký materiál vozidlo nepoškrábe.
- Kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.
- Široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým automobilům
- Poskytovaná záruka až 25 měsíců vám dá jistotu, že si kupujete výrobek dobré kvality.
- Vícesezónní výrobek - přizpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání
- Snadno se skladuje a převáží - nezabere příliš místa


Montážní návod: Plachtu nasaďte na čisté auto stranou plachty s potiskem ven. Následně maximálně zatáhněte za lanko stahovacího lemu plachty a pevně ho zavažte. Z vnitřní strany znečištěnou plachtu nepoužívejte.
Plachta má v rozích nad připevňovacím lemem všité přídavné pružné připevňující pásy, které se během nasazování zachytí o hranu nárazníku. Během sundávání plachty musíte výše uvedené pružné připevňující pásy uvolnit.
Plachta určená k použití jen na zaparkovaném přívěsu - nemůže být používána během převážení přívěsu.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt