Kategorie

Plachta na kolo BASIC GARAGE, délka 175-190 cm

  • Plachta na kolo BASIC GARAGE, délka 175-190 cm
  • Plachta na kolo BASIC GARAGE, délka 175-190 cm

Výrobce: Kegel-Błażusiak basic line
Kód výrobku: 5-3890-241-3021

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:297CZK s DPH
245CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Obtížně promokavá a paropropustná plachta na kolo Basic Garage.

Ušitá ze silné, nesnadné promokavé a paropropustné látky typu SPUNBOUND zajišťuje správný oběh vzduchu uvnitř plachty. Uchovává si velkou těsnost, zároveň zabraňuje hromadění vlhkosti uvnitř plachty. Dobře se přizpůsobí vozidlu. Díky své konstrukci a zvláštním vlastnostem efektivně chrání celé vozidlo (společně s dolními částmi) před nepříznivým vlivem prostředí. Je odolná vůči působení UV záření. Chrání před deštěm, sněhem, námrazou, větrem, pylem rostlin, listy, šťávami ze stromů, ptačími exkrementy. Zabraňuje blednutí, zmatnění laku a chromovaných dílů. Chrání před většinou poškrábání. Omezuje korozi. Díky silnému připevnění s pomocí stahovacího lemu zaručuje bezpečnost dokonce i v případě silných nárazů větru. Velmi snadno se nasazuje a sundává a po složení nezabere příliš místa. Z vnitřní strany plachty je materiál hladký, bezpečný pro lak, protože nezpůsobuje poškrábání. Je 
zhotovena v popelavé barvě - tlumené a praktické. BASIC GARAGE na kolo je vícesezónní výrobek, který vám bude sloužit po mnoho let.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Montáž:
Nasazujte na relativně čisté kolo způsobem představeným na fotografii a následně maximálně silně zatáhněte za pružný stahovací lem.

 

Materiál:
Textilie SPOUNDBOUND - 100% polyester

 

Rozměry: 
Délka: 175-190 cm 
Výška: 100-110 cm 
Šířka: 60-70 cm

Velikost na standardní horské kolo a silniční kolo.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt