Kategorie

PLACHTA NA motocykl BASIC GARAGE, D. 240-265 cm

  • PLACHTA NA motocykl BASIC GARAGE, D. 240-265 cm
  • PLACHTA NA motocykl BASIC GARAGE, D. 240-265 cm

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-4176-248-3020

Barva: popolavá
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:439CZK s DPH
365CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

394CZK s DPH
325CZK bez DPH


422CZK s DPH
348CZK bez DPH


 

Nejvyšší kvalita za opravdu nízkou cenu!

 

Vysoce kvalitní plachty na motocykl BASIC GARAGE - voděodolné a paropropustné. Jsou ušité z třívrstvé, nepromokavé paropropustné membrány a nesnadno promokavých materiálů, které velice dobře propouštějí páru, zachovávají si téměř naprostou těsnost a zároveň odvádějí vlhkost hromadící se pod potahem. Chrání celé motocykl společně s jeho dolní částí před škodlivým vlivem prostředí. Jsou odolné vůči působení UV záření. Upevňuje se s pomocí stahovacího lemu s lankem kolem celého vozidla, v případě správného zavázání zaručuje bezpečnost i během nárazů větru. Díky širokému spektru tvarů a barev jsou potahy dobře přizpůsobeny různým motocyklů. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Vícesezónní výrobek, jehož funkčnost oceníte v každém ročním období. Během zimní sezóny zabraňuje usazování sněhu, námrazy a ledu a je odolný proti přimrznutí, na podzim chrání před deštěm, větrem, listím, šťávami ze stromů, na jaře a v letním období ochrání před UV zářením, pylem rostlin a před ptačími exkrementy. Potah vašemu motocyklu zajistí jedinečnou ochranu a vám velké pohodlí. Plachta ochrání vaše motocykl před důlky koroze, blednutím a zmatněním laku a chromovaných dílů, ochrání ho před většinou poškrábání. Plachta je přizpůsobena jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání. Vznikly především s ohledem na majitele vozidel, kteří nemají možnost garážování.

Je vyrobena z nesmírně stálého a silného, vysoce kvalitního materiálu. Z vnitřní strany plachty je materiál zcela hladký, bezpečný pro vozidlo, protože ho nepoškrábe ani nesetře lak a to dokonce ani při silných nárazech větru. Plachta má popelavou barvu, která je nesmírně praktická a zároveň skvěle vypadá. Výrobek se velmi snadno a rychle instaluje. Potah zakrývá celý povrch motocyklu společně s jeho dolními částmi, lehce přesahuje spodní část a díky stahovacímu lemu s lankem kolem celého vozidla se silně drží auta a zabraňuje posunování potahu. Jen správné šněrování zaručí odolnost vázání. Po složení nezabere příliš místa, proto ho můžete vždy vozit s sebou.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Materiál:
třívrstvá MEMBRÁNA

 

Rozměry:
Délka: 240-265cm
Šířka: 135cm 
Výška: 94cm

Plachta na motocykl se vyrábí ve třech velikostech, dvě z nich volitelně nabízíme pro motocykly s instalovaným centrálním zavazadlovým prostorem. Můžeme se pochlubit, že na polském trhu motoristických doplňků nabízí tak široké spektrum velikostí pouze naše firma a modely na motocykly se zavazadlovým prostorem byste u konkurence hledali marně.

 

Přednosti výrobku:
- Voděodolný a paropropustný materiál, odvádějící vodní páru zpod potahu
- Odolný vůči slunečnímu UV záření
- Ochrana vozidla po celý rok před:
(zima) sněhem, námrazou; (podzim) deštěm, větrem, listím a šťávami ze stromů; (léto) UV zářením, ptačími exkrementy; (jaro) pylem, šťávami ze stromů
- Ochrana před důlky koroze, blednutím a matováním laku a chromovaných dílů
- Vícesezónní výrobek - uzpůsobený jak pro nárazové, tak i pro dlouhodobé používání
- Díky připevnění s pomocí stahovacího lemu s lankem se pevně se drží vozidla.
- Kryje celé vozidlo, lehce přesahuje jeho spodní část.
- Široké spektrum tvarů a velikostí plachet zajišťuje dobré přizpůsobení různým autům
- Na výrobek se vztahuje nová prodloužená záruční lhůta 25 měsíců
- Snadno se instaluje
- Snadno se skladuje - nezabere příliš místa

 

Pokyny k montáži:
Nasaďte volný potah na relativně čisté motocykl, bílou stranou středového pásu dovnitř a následně maximálně silně zatáhněte za lanko stahovacího lemu plachty a správně ho zavažte. Jen správné šněrování zaručí odolnost vázání. Zavažte lanko podle návodu a budete mít jistotu, že je potah pevně a silně připevněn a vaše auto je tak v bezpečí. Doporučené zavazování umožňuje spojení dvou konců lanka a zároveň umožňuje rychle ho rozvázat. 

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi

Prohlédněte si také

     

Przymierz i odbierz produkt