Kategorie

Plachta na obytný přívěs MOBILE GARAGE, d. 525-550 cm

  • Plachta na obytný přívěs MOBILE GARAGE, d. 525-550 cm
  • Plachta na obytný přívěs MOBILE GARAGE, d. 525-550 cm

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-4064-241-3020

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:4452CZK s DPH
3617CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Voděodolná a paropropustná ochranná plachta na obytný přívěs Mobile Garage.

 

Ušitá z nepromokavé paropropustné membrány a nesnadno promokavých, velmi dobře páru propouštějících látek zajišťuje správný oběh vzduchu uvnitř plachty. Uchovává si téměř úplnou těsnost, zároveň zabraňuje hromadění vlhkosti uvnitř plachty. Je dobře přizpůsobená. Díky své konstrukci a zvláštním vlastnostem efektivně chrání celý přívěs (společně s dolními částmi) před nepříznivým vlivem prostředí. Je odolná vůči působení UV záření. Chrání před deštěm, sněhem, námrazou, větrem, pylem rostlin, listy, šťávami ze stromů, ptačími exkrementy. Zabraňuje blednutí, zmatnění laku a chromovaných dílů. Chrání před většinou poškrábání. Omezuje korozi. Díky silnému připevnění s pomocí na spony zapínaných pásů zaručuje bezpečnost dokonce i v případě silných nárazů větru. Velmi snadno se nasazuje a sundává a po složení nezabere příliš místa. Z vnitřní strany plachty je materiál hladký, bezpečný pro karosérii a jiné části vozidla - nezpůsobuje poškrábání. Je vyrobena v tmavě popelavé barvě - tlumené a praktické, s tmavě modrými detaily. Mobile Garage je vícesezónní výrobek, který vám bude sloužit po mnoho let. Poskytnuta až do 30-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

Montážní návod: Plachtu nasaďte na čistý přívěs černou stranou středového pásu plachty dovnitř (potiskem ven). Pro usnadnění nasazování jsou v zadní části plachty z vnitřní strany našité kapsy k zasunutí dvou tyček (tyčky nejsou součástí balení), s jejichž pomocí mohou dvě osoby, pokud začnou zepředu přívěsu, snadno nasadit plachtu bez pomoci vyvýšení. Následně pod přívěsem protáhněte pásy plachty, spojte je s pomocí spon a silně zatáhněte. Z vnitřní strany znečištěnou plachtu nepoužívejte. Plachta určená k použití jen na zaparkovaném přívěsu - nemůže být používána během převážení přívěsu.

 

Materiál:
- třívrstvá MEMBRÁNA 
- textilie SPUNBOND

 

Rozměry:
Délka: 525-550 cm
Výška: 214-222 cm
Šířka: 235 cm

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 30 měsíců.

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 30 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 30 měsíců od data prodeje.


Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt