Kategorie

POTAH NA AUTOSEDAČKU, ZVYŠUJE KOMFORT A PRODLUŽUJE ŽIVOTNOST SEDAČKY COMFORT

  • POTAH NA AUTOSEDAČKU, ZVYŠUJE KOMFORT A PRODLUŽUJE ŽIVOTNOST SEDAČKY COMFORT
  • POTAH NA AUTOSEDAČKU, ZVYŠUJE KOMFORT A PRODLUŽUJE ŽIVOTNOST SEDAČKY COMFORT

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-2510-203-4010

Barva: čierna
Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:522CZK s DPH   643CZK
423CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

     

Absolutně inovativní... díky němu už nikdy nebudete chtít vstát ze sedačky...
Luxusní vzhled, výjimečné pohodlí a komfort používání a zároveň bezpečnost a spolehlivá ochrana čalounění sedačky.

 

Potah COMFORT je jedinečné spojení přírodní bavlněné látky s nadýchanou klimatizační textilií, díky čemuž je potah skutečně silný a navíc měkký a pružný. Umožňuje uživateli pohodlně se do něj ponořit, díky čemuž bude cesta mnohem příjemnější. Materiál se vyznačuje téměř100% stálostí barev a odolností vůči obarvení, prodření, blednutí. Je silný, pevný a odolný a zároveň velice jemný na dotyk, téměř jako čistá bavlna. Potah zajišťuje účinnou izolaci - slabě se nahřívá v létě a v zimě izoluje před chladem. Potah COMFORT efektivně chrání sedačku před poškozením a znečištěním. Potah velmi dobře plní svou ochrannou funkci, protože kryje celou sedačku společně s boky a opěrkou hlavy. Ochrana opěrky hlavy se pojí s celým potahem, díky tomu sedačka po jeho nasazení vypadá skvěle a skoro jako letecká sedačka. Zajišťuje bezpečnost, protože je přizpůsobený pro sedačky s bočními airbagy. Může být používán jak na sedačce pro řidiče, tak pro spolujezdce, protože bezpečný šev, který se roztrhne při vystřelení airbagu, je našit jak na levé, tak na pravé straně. Potah vyrobený v univerzální velikosti se hodí na většinu standardních autosedaček. Výrobek se velice snadno instaluje a čistí.

Potahy se nepohybně vyznačují uspokojivou prezentací. Uvnitř auta vypadají opravdu skvěle a naprosto promění tvář sedačky, které dodají skutečně luxusní vzhled. Sedačka vizuálně připomíná leteckou sedačku, což navíc posiluje dojem atraktivity výrobku. Potah je hustě prošívaný do tvaru kosočtverců, což je jeho další přednost. Vyrábí se v klasické, černé barvě, která nadchne svou estetikou a stylem. Látka je obarvena barvivy nejvyšší kvality, což zaručuje vysokou odolnost vůči barevným změnám. Tento materiál si nesmírně dobře „udržuje“ barvu, což výrazně prodlužuje životnost potahu. Potah COMFORT sice obsahuje příměs polyesteru, ale vypadá jako bavlna a na dotyk je jako bavlna. Přidání polyesteru do vazby dodává látce větší stálost a „blokuje“ bavlnu, která by se, pokud by byla použita jako jediná surovina, mohla po praní srážet a výrazně rychleji by ztrácela vlákna. Díky použité látce můžete potahy bez obav prát na 40°C.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Reklamace na základě záruky je možná po dobu 2 let od data prodeje.

 

Materiál:
- 35 % bavlna,
- 65 % polyester,
- nadýchaná netkaná textilie PES

 

Barva:
černá

 

Rozměry:
Šířka opěradla: 80/55 cm
Šířka sedadla: 50-54/48-55 cm

 

Přednosti výrobku:
-zvětšuje pohodlí a prodlužuje životnost sedačky
-chrání sedačku před poškozením
-izoluje proti zimě, nezahřívá se
-je měkká, silná, velmi pohodlná
-je silná, stálá, odolná
-vypadá skvěle, vzhledem připomíná leteckou sedačku
-na dotyk působí dojmem čisté bavlny
-příjemná pro lidskou pokožku
-kryje celou sedačku společně s boky
-snadno se instaluje
-jednoduše se čistí

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt