Kategorie

Potah na dvojsedačku TAILOR MADE (celé sedadlo a opěradlo)

  • Potah na dvojsedačku TAILOR MADE (celé sedadlo a opěradlo)
  • Potah na dvojsedačku TAILOR MADE (celé sedadlo a opěradlo)

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1612-196-4010

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:776CZK s DPH
631CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Potahy na míru TAILORE MADE, praktické a bezpečné autopotahy - profesionálně celé ušité z pevného, silného, odolného čalounického materiálu vysoké úrovně. Pečlivě ušité a důkladně propracované. Díky své prostorné konstrukci a správným rozměrům se skvěle přizpůsobí tvaru auta. Díky potažení PUR pěnou na vnitřní straně se vůči sedačce neposouvají. Autopotahy TAILORE MADE byly vyrobeny s ohledem na majitele osobních automobilů, kteří chtějí ochránit čalounění svého vozidla před prodřením a zničením a obohatit interiér svého vozidla o výrobek vysoké kvality, který navíc uvnitř auta bude vypadat skvěle. Poskytnuta až do 25-měsíční záruka vám dá jistotu, že kupujete nejvyšší kvality výrobku.

 

Potahy mají speciální bezpečné švy pro airbagy, díky tomu jsou přizpůsobeny pro automobily jak s bočními airbagy v sedačkách, tak i se standardními sedačkami. Profesionální provedení a bezpečnost používání zaručuje certifikát PIMOT.

 

Potahy mají nezbytné otvory zapínané na suchý zip, které umožňují jejich natažení bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy. Sada je vybavena speciálními sponami, do látky jsou všita připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci. Potahy se vyznačují dlouhou životností, odolností vůči otěru a snadno se udržují. Lze je bez obav prát na 40°- podle pokynů na štítku.

 

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

 

 

Složení materiálu:

100 % polyester

PUR pěna

 

 

 

Barva:

černá

 

 

 

Složení balení:

- Potah na sedák dvojsedačky - celé sedadlo

- Potah na opěradlo dvojsedačky - celé opěradlo

- 2 potahy na opěrku hlavy

- montážní spony

 

 

 

!!! Záruka výrobce s 40ti letou tradicí - 25 měsíců.

 

Nová prodloužená záruční doba platí od 1. března 2018. Záruka je zapsána a je uprostřed obalu. Informace o aktuální záruce jsou k dispozici v produktech a na štítcích, ale my jako výrobce s 40 letou tradicí budeme zvažovat jakékoli stížnosti po dobu 25 měsíců od data prodeje. Předmětem prodeje jsou nové výrobky bez vad. V případě vad přebíráme plnou zodpovědnost za ně. Záruka vám umožňuje podat stížnost po dobu 25 měsíců od data prodeje.

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt