Kategorie

Potah na přední autosedačku TAILOR MADE

  • Potah na přední autosedačku TAILOR MADE
  • Potah na přední autosedačku TAILOR MADE

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-1607-196-4010

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:675CZK s DPH
547CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Potahy na míru TAILOR MADE, praktické a bezpečné autopotahy - profesionálně celé ušité z pevného, silného, odolného čalounického materiálu vysoké úrovně. Pečlivě ušité a důkladně propracované. Díky své prostorné konstrukci a správným rozměrům se skvěle přizpůsobí tvaru auta. Díky potažení PUR pěnou na vnitřní straně se vůči sedačce neposouvají. Autopotahy TAILOR MADE byly vyrobeny s ohledem na majitele osobních automobilů, kteří chtějí ochránit čalounění svého vozidla před prodřením a zničením a obohatit interiér svého vozidla o výrobek vysoké kvality, který navíc uvnitř auta bude vypadat skvěle.

Potahy mají speciální bezpečné švy pro airbagy, díky tomu jsou přizpůsobeny pro automobily jak s bočními airbagy v sedačkách, tak i se standardními sedačkami. Profesionální provedení a bezpečnost používání zaručuje certifikát PIMOT.

Potahy mají nezbytné otvory zapínané na suchý zip, které umožňují jejich natažení bez nutnosti vytahovat opěrky hlavy. Sada je vybavena speciálními sponami, do látky jsou všita připevnění, což s pomocí přiloženého obrázkového návodu k obsluze zajišťuje velmi snadnou instalaci. Potahy se vyznačují dlouhou životností, odolností vůči otěru a snadno se udržují. Lze je bez obav prát na 40°- podle pokynů na štítku.

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

Vysokou kvalitu výrobku potvrzuje záruka udělovaná na období 24 měsíců ode dne nákupu.

 

Složení materiálu:
100 % polyester
PUR pěna

 

Barva:
černá

 

Balení obsahuje:
1 potah na přední sedadlo (dělený na dvě části)
1 potah na opěrku hlavy
montážní spony

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt