Kategorie

POTAH PRO PŘEVOZ PSA DEXTER v kufru, velikost M

  • POTAH PRO PŘEVOZ PSA DEXTER v kufru, velikost M
  • POTAH PRO PŘEVOZ PSA DEXTER v kufru, velikost M

Výrobce: Kegel-Błażusiak pokrowce
Kód výrobku: 5-3210-244-4010

Dostupnost: na skladě
Množství:
Cena:464CZK s DPH   557CZK
377CZK bez DPH
GALERIA_TOOLTIP_TYP_4
Doprava:
Bezplatné vyzvednutí ve firemní prodejně Kegel-Błażusiak:
Przymierz i odbierz produkt

Související výrobky

499CZK s DPH   614CZK
406CZK bez DPH


     

Ochranný potah DEXTER pro pohodlné převážení psa v zavazadlovém prostoru - praktické pro vás i pro vašeho psa. Pohodlné pro vás, protože nemusíte uklízet zavazadlový prostor po převážení psa, a pohodlné pro vašeho psa, protože dno potahu je vyrobeno z ekologické kůže s pěnovou matračkou, která psu zajišťuje pohodlí a spolehlivou, protiskluzovou základnu. Autopotah DEXTER to je praktický a zároveň elegantní výrobek chránící interiér vašeho auta. Ochrání čalounění před blátem, nečistotami, srstí a poškrábáním různého druhu, způsobeným převáženým psem nebo zavazadly. Potah je voděodolný a kromě toho nepropouští nepříjemné pachy.

Materiál, jímž je vystlána podlaha zavazadlového prostoru, je zespodu potažen silnou pěnou, která zabraňuje posunu potahu, umožňuje psovi udržet si stabilní polohu a pohodlně si lehnout, skoro jako „na posteli“. Na jedné straně potahu je otvor, který kryje připevnění nacházející se v zavazadlovém prostoru. Umožňuje připnout psa bezpečnostním vodítkem do auta k úchytům v zavazadlovém prostoru a tím také zajišťuje bezpečí během jízdy. Boční stěny potahu jsou vysoké, díky tomu je chráněn téměř celý zavazadlový prostor. Zadní část potahu se po otevření vysune ven a zakryje nárazník, čímž ho ochrání před poškrábáními, které mohou vzniknout během nastupování psa. Výrobek se velmi snadno instaluje. Po složení nezabere příliš místa, proto ho můžete všude vozit s sebou. Veškeré nečistoty potahu se snadno odstraňují - stačí je otřít vlhkým hadříkem. 

Výrobek se velmi snadno instaluje. Stačí ho zachytit o přední a zadní opěrky hlavy. Zakrytý prostor mezi předními sedačkami psovi komplikuje přesun do přední části auta a zvyšuje tak během cesty bezpečnost vás i vašeho psa. Díky speciální konstrukci lze potah vytáhnout z auta společně s blátem a srstí, které v něm zůstaly po převozu psa. Nečistoty zůstávají uvnitř „hamaky“ a je snadné je po stažení potahu vytřepat. Veškeré nečistoty potahu se dají snadno odstranit. Potah může být použit také jako podložka do zavazadlového prostoru. Po složení nezabere příliš místa, proto ho můžete všude vozit s sebou. Díky tmavé barvě se výrobek ideálně přizpůsobí interiéru každého auta. 

Značkový výrobek firmy Kegel-Błażusiak - jednoho z předních polských výrobců v odvětví autopotahů a pracovních oděvů a oblečení. Díky dlouholetým zkušenostem, profesionalitě a nejvyšší péči o každý, i ten nejmenší detail, můžeme klidně říci, že výrobky této značky jsou nejlepší v Polsku. K výrobě byly použity suroviny nejvyšší kvality a jejich výroba proběhla za dodržení všech kvalitativních standardů Evropské unie.

 

Reklamace na základě záruky je možná po dobu 2 let od data prodeje.

 

Materiál:
PVC - ekokůže
PP - textilie (100% polyester) 
Námi nabízený výrobek je ušitý z voděodolné, silné, nesnadno prorazitelné ekokůže. Tento materiál je antialergický, bez zápachu a má mnoho ochranných vlastností.
- Chrání čalounění před blátem, nečistotami, srstí
- Je odolný vůči pronikání pachů
- Je odolný vůči podrápání a poškrábání
- Je voděodolný - nevsakuje tekutiny

 

Rozměry: M
Šířka základny: 100 cm
Délka základny + části jemně přesahující vně auta: 110 cm
Šířka boční stěny: 65 cm 
Výška boční stěny: 40 cm  
Potah určený pro automobily typu hatchback.

 

Přednosti výrobku:
- Uživatelský komfort
- Bezpečí a pohodlí
- Ochrana čalounění
- Ochrana zadní části vozidla (nárazníku) 
- Přizpůsobení 
- Snadná a rychlá instalace 
- Velmi snadná údržba / čištění 
- Snadno se převáží 

Pro tento výrobek ještě nebyla napsána recenze nebo čeká na schválení obsluhou!

Napsat recenzi


Przymierz i odbierz produkt